Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen természetes gyógynövény...

Milyen természetes gyógynövény vagy gyümölcskészítményt adjak négy éves kisgyereknek, amely tápanyagokban minél gazdagabb?

Figyelt kérdés
2016. máj. 25. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem eteted változatosan? Akkor nem kell semmilyen kiegészítő.
2016. máj. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Adj enni neki normalisan..
2016. máj. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első gondolatom nekem is hasonlóak voltak, mint az első 2 hozzászólónak. Aztán átértékeltem a dolgokat.

Fejtsd ki bővebben a problémát, mert így sokan félreértik.


Gondolom rosszevő a gyerek, nehezen hízik, anyuka ezért próbál már mindent, hátha valami segítene.


Gyógynövényeket 6 éves korig nem ajánlott adni (oké, teaként lehet, pl. kamilla, hársfa, de azt sem erősre).


Így nehéz segíteni, hogy a konkrét problémát nem tudjuk.

Amit tudok tanácsolni: írd össze, hogy egy nap hányszor és miket eszik. De ebben legyen benne az utolsó szem kekszdarabka is, amit esetleg 2 étkezés között elnassol. Ezt vezesd egy hétig. Oviba jár? Ott eszik rendesen?

Nem beteg? Nem jön a foga, amiért esetleg kisebb az étvágya?

Így tényleg nehéz segíteni, hogy nem tudom, mi pontosan a gond, amiért tápanyagokban gazdagabb étkezést akarsz neki. És mit értessz tápanyagban gazdag alatt? Vitamindús, laktató, vagy hízlalóbb ételek?

Most kezdődik rengeteg gyümölcs szezonja, azokat bátran lehet neki adni.

2016. máj. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!