Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vasárnapra 31 fokot mosnd,...

Vasárnapra 31 fokot mosnd, engednétek medencébe a gyerekeket?

Figyelt kérdés
2,5 éves és egy 1 éves gyerkőcöm van. Vasárnapra 31 fokor mond felénk ha feltöltjük langyos vízzel a medencét engednétek fürdeni őket?
2016. máj. 26. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nemcsak a hőmérséklettől függ: napsütés, szép stb. De alapvetően igen, engedném, nem hideg vízben, nem órák hosszat (hiszen árnyékban nincs annyira meled, napon meg veszélyes).
2016. máj. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Persze, simán, ha elég meleg a víz.
2016. máj. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi :) langyos vizet engednénk a medencébe :)
2016. máj. 26. 15:51
 4/10 anonim ***** válasza:
10%

Nem, de ilyen hideg szeles, árnyékban fázós 30 fokban én se vágyok még strandolni. Majd 35-ben.

(Ahol vagyok most is 29 van, de nem az aszalós strandidő, a szél hideg).

2016. máj. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
persze...május végéig a legtöbb strand kiszokott nyitni, gyerekként mi már nyitáskor sorban álltunk, 25 fok felett, ha sütött a nap, anyánk már vitt minket ezerrel minden hétvégén :) sajnos felénk se strand, se medence, egyéb esetben tuti hogy beleengedném a 2 évesem, de a szél nálam is kizáró ok..ha szeles az idő, és nagyon muszáj, a 2,5 évest már akkor is engedheted, csak ne dugja le a fejét és amint kijön, öltöztesd fel, töröld meg őket....szél hiányában, ha árnyékban is 25 fok felett van, szerintem simán mehetnek :)
2016. máj. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Hideg szél? Hol élsz te, az Antarktiszon? Én árnyékban mentem elolvadni és kívántam, hogy legalább egy kis szellő jöjjön. Gondolom nem is kérdezte volna és fürdőzés eszébe se jutna egyik anyának, sem ha hideg szél fújna...
2016. máj. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, 30 fok szoktam engedni. Sőt, nekem is jól esik. Nyilván figyelni kell sokmindenre.
2016. máj. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi egy hete felengedtuk,de csak az ovet,a nagyot nem! Langyostol kicsit melegebb vizet teszunk bele neki es ha az ido engedi,pancsizunk! Mar 4x volt lehetosege kint lenni es nagyon elvezte! :)
2016. máj. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne? Nyáron sem kérdés, hogy 30-31 fokban megyünk-e medencébe, úgyhogy májusban sem az. Ha elég meleg van hozzá, akkor minden további nélkül.
2016. máj. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi vasárnap strandra megyünk a 2 évessel, szóval igen.
2016. máj. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!