Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ebben az esetben miben altatná...

Ebben az esetben miben altatnátok a babátokat? 9 hónapos

Figyelt kérdés
Vacsi után bealszik általában egyből vagy 5-10 percen belül, az ölemben. Teljesen összeizzadunk már, mire megeszi a tápot tiszta víz a feje haja ( sok van neki) eddig még nem mertem rá rövidujjút adni, mert reggelre azért pár fokot visszahül a hőmérséklet. Szóval hosszúujjú body naci vagy harisnya van eddig altatásra. Ti hogy csinálnátok? Ha nem hülne vissza a levegő simán adnám rá a rövidet.
2016. máj. 27. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Hány fok van a lakásban? Mert nagyon nem mindegy, mennyi az a "visszahül a lakás". A gyereknek alváshoz böven elég 20 fok, sot kevesebb is megfelel.


Szerintem ilyenkor már böven elég egy vékonyabb pizsama a gyerekre, aminek egybe van az alsó-felsö része, azaz olyan, mint egy rugdalózó, de nem vastag. Amikor az ágyba teszed, egy plédet rátenni és ez elég. HArisnyát meg bodyt nem adnék rá semmi esetre sem.

2016. máj. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pontosan nem tudom a hőt, de ma megnèzem, kivittem a mèrőt mert alig lehetett látni mit mutat. Igen van 2 olyan pizsije rövidujjú egyben az aljàval az is kb tèrdig èr.
2016. máj. 27. 11:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor inkább azt kérdezem meg, te mibel alszol és mennyire érzed hidegnek reggel a hömérsékletet?

Ilyen idös gyereket már nem kell jobban öltöztetni/betakartni, mint egy felnöttet.

2016. máj. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én már minél lengébben. Rövidnaci kis top, plusz az erkély iy nyitva nálunk. Rendben köszi :)
2016. máj. 27. 15:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Szivesen
2016. máj. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!