Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Eléggé kiakadtam.

Mit tennétek? Eléggé kiakadtam.

Figyelt kérdés

Idősek otthonával lakunk szembe. Van egy kb 50 év körüli tolószékes férfi akivel köszönő viszonyba vagyunk ritkán beszélünk. Sokat van az utcán így jött a köszönés néha beszéd. Kisfiam 1 éves ma kimentünk sétálni erre mondja nekem h azt hitte nem is a férjemé a gyerek mert vilagos barna a haja a miénk sötétebb. Köpni nyelni nem tudtam. Mindkettőnknek világosbarna hajunk volt a párom tesója szőke volt sokáig most barna a haja. Annyira megbántott h szivem szerint soha nem köszönnék neki.

ki h reagálna?


2016. máj. 28. 21:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Megbántott?????Ne már!Kicsit érzékeny vagy!Én azt mondtam volna,hogy ja,végül is akár a postásé is lehetne.És jót nevetnék.Ennyi.Ezért nem köszönni?Én mondjuk annyi fáradtságot se vettem volna egy ilyen ügy miatt,hogy kérdést írjak ki.

Különben egy 50 év körüli pasi még nem öreg.Még akkor sem,ha kerekesszékhez kötött.Nekem több olyan ismerősöm is van,aki 45-50 éves koruk között lettek Apukák.Jó kondiban vannak,és kicsit sem öregek.

2016. máj. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Te komolyan képes voltál ezt ide kiírni, meg "szíved szerint soha nem köszönnél neki"? Pszichológus látott már, babám?
2016. máj. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!