Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek baj, ha 2 hónapos...

Szerintetek baj, ha 2 hónapos babám napi kb 20 perc gyerekdalokat hallgat?

Figyelt kérdés
Nem nézi, nem látja a monitort, közben a pihenőszékben van, de olyankor szoktam tenni neki halkan youtubon gyerekdalokat, látszólag élvezi, figyeli, mosolyog, örül neki. Itt volt sogórnőm és megszólított érte, hogy egy ilyen pici babának még nem lenne szabad ilyeneket hallgatni, inkább énekeljek én. Hát igen, szoktam én is néha neki, de nem valami jó a hangom, az nem köti le annyira, mint így ha ezekkel együtt éneklem neki, meg gondolom érdekesebb ha zene is van hozzá, nem csak az én hamis hangom magában. Nem igazán értem mi baja lenne, ha napi pár percet gyerekdalokat hallgat. Szeirntetek?
2016. jún. 5. 10:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz ,töle,főkép mivel te is énekelsz közben .lányom 2010 foci eb shakira dalát hallgata tetszet neki zene . akkor pont 2-3 hónapos volt ,de énekeltünk is neki.ma 6 éves cserfes kislány ,ma is éneklek neki ha eszembe jut egy-egy gyerek dal,de van mondokás könyvünk is .
2016. jún. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!