Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem kiszúrás a gyerekkel 40...

Nem kiszúrás a gyerekkel 40 fölött szülni?

Figyelt kérdés
Anya 42 éves volt és teljesen más világ az övé. Arról nem beszélve, hogy konzervatív: menstruáció, szőrtelenítés, bugyi, melltartó, körömlakk fiúk, szex... semmiről nem lehet vele beszélni. Nem érti miért van szükségem kozmetikwi, egészségügyi cuccokra. Kicsi korom óta nem mentünk sehova, mert "túl öreg" már mindenhez. A fiú testvérem (45 évesen szülte) nincs "gondja" vele, mert még csak borotválkoznia se kell, ettől ő a jobb gyerek.
2016. jún. 6. 18:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
30%
Személyiségfüggő is,bár rengeteg a 40 év korkülönbség gyerek és szülője között,mindenesetre én örülök,hogy Anyukám és köztem 21 év van,persze Ő sem egyszerű természet mióta közeledik a klimaxkor felé,viszont mindig pozitívumként éltem meg,hogy fiatalon lett anya.
2016. jún. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
78%
Engem 24 évesen szült anyukám mégis konzervatív volt.Én 24 évesen szültem szintén,de nem vagyok az.Szerintem személyiségfüggő inkább.
2016. jún. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Persze ez lehet generációs különbség is, anyukád gondolom már 60 fölött járhat, amikor ő volt fiatal persze igencsak más világ volt, de ez inkább az ő neveltetéséből adódik, attól hogy milyen iskolákba járt, hol nőtt fel stb.

(De ha ő 20 évesen szült volna akkor is ugyanolyan világ volt és ugyanúgy nevelték uh ilyen szempontból mindegy lenne)

2016. jún. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
41%
Az én egyéni véleményem az, hogy de, de ezzel nem leszek itt népszerű.
2016. jún. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
72%
Nem értem a kérdést. Inkább meghalnál, mint hogy anyád ilyen idős legyen? Vagy mi a bajod? Körömlakkról és fiúkról tudsz mással is beszélgetni, nem? Attól még az anyád az anyád és szerethet, nagyon is, hogy más korosztály. SZerintem meg kéne ráznod magad kislány! Ideje lenne! N32
2016. jún. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Annyiból kiszúrás hogy ha majd a gyerek is 40 évesen fog szülni, akkor nem lesz már nagymamája...

Sőt ha 30 évesen szül lehet hogy akkor se, mert túl idős lesz hozzá hogy érdemben unokázni tudjon.

2016. jún. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
52%
16: És akkor már az egész hiba volt? Nem kéne hálával tartozni az életért????
2016. jún. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

16-os vagyok.

Nem írtam ilyen hogy hiba lenne. Nyilván nem hiba, csak ez egy nagy negatívuma a késői szülésnek amit írtam. Plusz lehet hogy 50 évesen egy 10 éves gyerekkel az embernek már nincs annyira kedve mászkálni és programokra menni.

Nyilván ha valakinek úgy jön ki hogy 40 évesen jön össze a gyerek azzal sincs semmi gond, csak vannak esetek amikor a gyerek (mint pl. a kérdező is), úgy érezheti hogy jobb lenne ha fiatalabb lenne az anyukája.

Azért nem mindegy hogy 30 vagy 40 évesen szül valaki, hiszen az 10 év különbség.

2016. jún. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
81%
16, anyám 30 évesen szült, én is... hát muter tuti megéli hogy felnőnek az unokái:) Ahogy az én nagymamám is megélte, pedig ő annó 26 évesen szülte anyut... nálunk családilag bőven 80 felett van az átlagéletkor, és az az "egészségesen halunk meg" fajták vagyunk.
2016. jún. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
47%
Utolsó:Anyukámat az Anyukája 39 évesen szülte...1948-ban.A Nagyi 2010-ben halt meg,betöltött 101. évesen!Nálunk a családban Anyu részéről mindenki megérte a 90. életévét(de inkább a 95.-et).Apukám részéről 80-85 év az alap.Én a 3. gyerekemet 40 évesen szültem,és semmiféle félsz nincs bennem,hogy ne látnám majd akár az Ő gyerekét is megszületni(az elsőt 20 évesen szültem,Nála-elvileg-nem kérdés).Az én környezetemben nagyon nagyon sokan szülnek a 40-hez közel,és leginkább az első gyereket,vagy a 2.-at ugyan,de mondjuk a nagyobb csak olyan 2-3-4 éves.
2016. jún. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!