Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van aki tesz kakaót 1 éven...

Van aki tesz kakaót 1 éven aluli babájának tápszerébe?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyit?
2016. jún. 7. 20:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó:az cikória,és nem kakaó.
2016. jún. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az oké,de hivatalosan kakaó van a dobozán---
2016. jún. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A Nestlé kakaó sem adható babáknak, 1 éves kortól adható.
2016. jún. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
a kakao kakaobabbol keszul ami koffeint tartalmaz...ha koffeinmentes az szep es jo dr akkor az nem kakaobol keszult hanem cikoriabol katangbol vagy ilyesmibol onnantol meg az mar nem kakao...szerinem azert sem erdemes ilyesmt tenni bele mert pl az unokahugaim.miota parszor kakaot kaptak bele azota nem isszak meg a sima tejet....nekem eszembe sem jut hogy kakaot tegyek bele...akkor vegyel vanilias tapszert ha nem issza meg a sima tapszert
2016. jún. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
hát nekem már 5 éves a fiam,azóta is megissza a sima tejet is,tehát nem lett semmi baja attól,hogy néha tettem Nestlé vaniliát és kakaót tejitalba, 11 hónaposan már muszáj volt a tejet is bevezetni mert semmilyen tápszert,tejitalt nem ivott meg ízesítve sem,köszöni makkegészséges...
2016. jún. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
senki nem mondta h baj lenne a tejjel az en lanyom is issza egy eves kora ota...es azt sem irta senki hogy egy baba onnantol hogy kakaot kap tobbe nem issza a sima tejet, mindossze annyit irtam h az unokahugaimmal pl igy jart az anyjuk epp ezert felesleges kockazatnak tartom, ha egyebkent pl keves gyumolsel vagy vaniliaval elfogadja a tejet....kakaot meg vegkepp m adnek nyugodtan akarhanyszor lepontozhatjatok aki azt irja h koffein van be...attol még nem lesz benne kevesebb koffein.
2016. jún. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!