Mi van az anyukákkal?

Figyelt kérdés
Még mindig nem jutok szóhoz. Reggel elmentem a boltba a kislányommal, úgy ahogy mindig. Én fiatal vagyok, és attól, hogy van egy lányom még szeretek jól kinézni. Amióta az eszemet tudom annyira csajos nő voltam, hogy hihetetlen, nem az a sportcipős farmernacis lány, és ez a lányom után sem változott. Szóval lementünk a boltba. A legközelebbi a plázában van, ahol elég sok ember megfordul ugyebár, én még a szomszéd boltba se ugranék le melegítőben, nem hogy ide. Éppen toltam a babakocsit és arról csacsogtam a 2,5 éves lányommal, hogy mennyire jó arc volt a sellő a reggeli mesekönyvből, mikor elviharzik mellett egy nő, a lányával aki hasonló korú lehet mint az enyém és megjegyzi, hogy: többet kéne foglalkozni a gyerekkel, mint magammal, és minek szül gyereket az aki még így is csak a külsejével van elfoglalva, és nem a lányát szereti a legjobban, hanem saját magát. Legalábbis ez volt a lényege a mondanivalójának. Ezt most komolyan abból szűrte le, hogy csinosan voltam felöltözve, smink volt rajta és magassarkú? Csinosan felöltözni is ugyanannyi időt vesz igénybe, mint felhúzni a mackót a pólóval.. Egy gyakorlott embernél pedig a sminkelés is 10 perc, amit speciel akkor vittem véghez amikor a lányom megreggeliztette a babáját, mert anélkül aztán ki nem lehet lépni a házból, nehogy szegény éhen haljon :D Én is tehettem volna megjegyzést, hogy ő meg mennyire hihetetlenül szarul néz ki, de ennél intelligensebbnek éreztem magam, meg amúgy is hirtelen köpni, nyelni nem tudtam és úgy elviharzott hogy mire magamhoz tértem már messze járt. Alapvetően meg elég sokat hallom, itt is meg mindenhol, hogy aki ad magára meg eljár edzeni az szar anya és minek szül, miért gondolják ezt így ennyien?
2016. jún. 25. 08:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
46%

És a nagy rohanásban képes volt ekkora monológot levágni?

Mit trollkodsz?

Uncsi a szünet?

2016. jún. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy ezt mondta így, hanem azt hogy ez volt a lényege. Te sosem láttál még olyat hogy elmegy melletted valaki és megjegyzést tesz? Üdv a valóvilágban.
2016. jún. 25. 08:18
 3/26 anonim ***** válasza:
47%
Semmi más nem történt,csak hogy elment mellettetek? Akkor keserűség, másra vetített önutálat...ennyi. Ezeknek az embereknek olyan alacsony az önértékelésük,hogy még igényesnek sincs kedvük lenni,annyira utálják saját magukat,aztán természetesen ráfogják a gyerekre. Mikor aztán szembesülnek vele,hogy más képes nőnek maradni anyaként is,akkor jön a frusztráció. Bár egy apró megjegyzés: sportcipő és farmernaci is tud szexi lenni :) Fogsz még valószínűleg kapni hasonló kedvességeket,ha nem is ennyire durván pl.óvodában,főleg ha mindemellett pluszban még dolgozó ember is leszel...na akkor jön az irigység tetőpontja :)
2016. jún. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
56%

Elöször is nem az anyukákkal, hanem EGY anyával van problémád - ne általánosítsd!


Ettöl függetlenül nem értem, miért hallod meg egyáltalán az ilyen hülye megjegyzéseket.


Tényleg van olyan nö, aki szerint csak akkor lehet jó anya, ha közben lehanyagoltan néz ki, mert különben ne látszik rajta, hogy milyen nagy munka egy gyerek.

2016. jún. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
44%

Jah,persze...csak úgy,minden előzmény nélkül lebsznak az utcán/plázában??

Elég hihetetlen!

Egyébként meg,ha valóbaj így történt (amit kétlek),nem gondolod,hogy aki képes egy vadidegent lebszni a semmiért, annak nagyon szr lehet???

2016. jún. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
20%
* valóban
2016. jún. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
13%

Ès te jobb vagy hogy a 2,5éves lànyod babakocsiban tolod??!na kötöszködni lehet....

Èn is szeretnèk full extràs anyuka lenni de sajnos ha közepesre futtya hàt kihozom magamból azt!!!

Nagyon ràèrsz hogy ilyenekkel foglalkozol màr bocs!!

Nem tudom dolgozol-e de ajànlanàm hogy kicsit lefoglald magad!!!

2016. jún. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
65%

Mindenhol vannak megkeseredett emberek, nemcsak nők és nemcsak anyukák. Én pl. csak szépen öltözött anyukákat látok a környéken, akik picit sminkelnek is, nem szólnak be nekik. Nekem sem szoktak, pedig én is a munkahelyi ruháimat hordom kintre, hiszen csak azok vannak.


Múltkor a férjem hordozókendőben vitte a csecsemőnket és beszólt neki egy nő az ikeában, hogy szegény gyerek, az anyja nem foglalkozik vele. Én is velük voltam, most erre mit lehet mondani. Az emberek ilyenek, véleményük van és nem félnek használni.


De lehetett volna egy nyugdíjas, egy diák, egy nő, egy férfi, egy bla bla bla. Bárki.

2016. jún. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
43%

Ez egy unatkozó tini, nagyon enm anyukára vall a stílusa...

Éppen toltam a babakocsit és arról csacsogtam a 2,5 éves lányommal, hogy mennyire jó arc volt a sellő a reggeli mesekönyvből...

Ja, és 2,5 évest már nem tolunk babakocsiban!

2016. jún. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
47%

Mondjuk én nem a plázába vinném BABAKOCSIBAN a 2,5 éves lányomat délelőtti sétára.

Másodsorban pedig ha csak egy pillanatig tart, míg valaki elmegy melletted, de te mégis kristálytisztán meghallod, míg biztosan téged fikáz? Szerintem kicsit sokat képzelsz magadról. Kíváncsi lennék arra a nőre, hogy valójában mit mondott, kire mondta és mi történt valójában, mert biztos, hogy nem így történt.

2016. jún. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!