Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek szules utan mennyi ido...

Nektek szules utan mennyi ido alatt huzodott vissza a hasatok/csipotok?

Figyelt kérdés
5 honapja szultem, de meg picit nagyobb, mint volt. Meg nem igazan kenyelmesek a regi nadragjaim. Azt hittem ennyi ido eleg lesz :( szoptatok, fogyozni nem igazan tudok. A ferjem sokat dolgozik, sportolni heti 1x van max idom.
2016. jún. 26. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb 9 hónapos volt a lányom, mikor egyik napról a másikra visszaállt. Fogyózni nem tudtam én sem a szoptatás miatt, sportolni még mindig nem tudok, nincs kire hagyni a gyereket. A bőr még mindig nagyobb és pudingos az alhasam, de sporttal tudom, h jobb lesz.
2016. jún. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10 hónapos a lányom, egyre szebb a hasam, de még mindig kiáll felül is, kb. mint amikor 18-20 hetes voltam, de nekem szétnyílt a hasizmom, így nem egyszerű.
2016. jún. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

En nagyon szerencses vagyok ebbol a szempontbol , mert szules utan egy hettel lapos es feszes hasam volt, se megnyult bor, se stria, semmi, mint aki sosem szult es mindig sportolt.

Na en szultem, de sosem sportoltam. :)

2016. jún. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hu akkor megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedul, es van meg esely:)


Harmas, nagyon irigyellek!!!:D

2016. jún. 26. 22:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen 3 honapos korara, de a nagy valtozas 1,5 honapos koraban volt. Szerintem egy kis háj volt rajtam, azt leizzadtam a melegben.:) meg hat alig eszem ilyenkor. En nem szoptatok.


Most hogy nyar van, hordj nyari ruhakat, azokat engedik a kis hasat.


En nem sportolok, es a csipomon nem latok valtozast.

2016. jún. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!