Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg vele hogy...

Hogyan értessem meg vele hogy ezek nem kellenek a kislányunknak nem egészséges?

Figyelt kérdés
Párom és én máshogy vélekedünk a gyereknevelésről sajnos :/ ő minden hülyeséggel eteti itatja én persze nem így természetes apa a kedvenc 2 éves és ad neki szénsavas üdítőket szörpöt a vizet alig issza meg hisztizik ha azt kap.nyalóka csoki.én maximum joghurtot tejszeletet túrórudit adok.tegnap például elmentük fagyizni kapot 1 gömbbel ő is.én még elmentem sétálni a picivel mire hazajöttünk 2 db túrórudis csomagolást találtam a kukába kiakadtam jah és pont üdìtőt ivott.párom szerint tul reagálom egy gyereknek ezek kellenek hisz ezért gyerek.én már nem tudom mit csináljak szerintem ez sok egy ekkora gyereknek.nem akarom hogy tönlre menjenek a fogai,elhízzin vagy beteg legyen.valaki hasonló helyzetben?
2016. jún. 27. 08:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem az ilyen szülőket sose. Apukákat, anyukákat, akik szerint az orvos, védőnő hülye, mert könyvből mondja, amit mond. Miért, honnan a bánatból kéne mondania? A kedves szülő, az bezzeg, a nulla egészségügyi tudásával majd jobban fogja tudni, hát hogyne :D Egyébként kézen lehet fogni apukát, és fogorvoshoz is elmenni vele, vajon az mit fog mondai a szénsavas, cukros üdítőkről, nyalókáról. Vagy a fogorvos is hülye?
2016. jún. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Egyébként én is egészségügyis vagyok bár nem gyerekek mellett dolgoztam de tanultunk a gyereknevelésről és helyes tá0lálkozásrol is.és látjátok még én is hülyeséget mondok mert hogy az könyvből mondom.ma leültünk és megbeszéltük hogy szénsavas üdítőt csak szülinapkor vagy ünnepkor kaphat meg csak joghurtot túrórudit tejszeletet kaphat és ritkábban mint eddig jah meg még pufit kaphatja.beleegyezett remélem tartja is magát a megbeszéltekhez.
2016. jún. 27. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!