Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hallottatok erről? Én ezt nem...

Hallottatok erről? Én ezt nem hiszem el!

Figyelt kérdés
[link] Hol az anya?Egy kétévest nem hagyunk felügyelet nélkül.
2016. jún. 27. 22:51
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Nem felügyelet nélkül volt, hanem ROKONOK/KÖZELI ISMERŐSÖK követték el.

Erről nem az anya/apa tehet.. Ennyi erővel ne bízzam a tesómra a gyerekemet, mert lehet megerőszakolja? Lehet, hogy semmi előjele nem volt a dolognak.


Amúgy szörnyű az egész, bele se merek gondolni, hogy min ment keresztül szegény lány.

2016. jún. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%

Lehet pont az "anya" szervezte meg. mert vannak ilyenek.

Ez is családi erőszak gyanus a leirtak alapján.

Nem ő az első es utolso gyermek sajnos.van olyan állam ahol természetes csecsemőket is erőszakolni.

2016. jún. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

el is mondták a híradóban, hogy rokon volt, itt is le van írva. tehát nem felügyelet nélkül hagyta, és az utcán csak úgy megerőszakolták a 2 évest, hanem az apára/nagyapára/nagybácsira... hagyta akiről nyilván nem tudta, hogy egy khmmm nem enged kiírni semmi ráillőt


egyébként azt is elmondták, hogy vizsgálják, tudott-e erről az anya és ha igen, akkor ő is megy börtönbe, ahol úgy szétbas.szák hogy beledöglik!

mindenesetre kívánom kellemetlen, hosszú, szenvedésteli halálát az elkövetőnek

2016. jún. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én facebookon láttam,azt hittem kamuhír,külföldön élek,nem nézek híradót.De ezek szerint nem.Ó,te jóságos ég,milyen emberek vannak.Remélem megölik a börtönben az elkövetőt,miután megkínozzák.
2016. jún. 27. 23:26
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Itt az apa volt az elkoveto. 15 hetes csecsemő, orális erőszak. ... [link]


Van több is, sajnos.... Rengeteg a beteg állat. ...

2016. jún. 28. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Úgy van, ezért is legyen az anya a felelős, mint mindenért, igaz? Mi a sz*rért kell ezért is pont az anyját hibáztatni? Már bocs, de nem az elkövető a felelős? Egyébként meg miért pont az anya? Apja nincs? Az nem szülője a gyereknek? Egyébként meg nyilván olyan tette, akiről senki nem gondolná, éppen ezért maradhatott a gyerekkel olyan helyzetben, ahol ez megtörténhetett. Te jó ég, te mit hittél, hogy a kétéves gyerek az utcán császkál egyes egyedül, és jön egy rosszarcú bácsi, és elkapja? Ez nem így működik.
2016. jún. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sajnos igaz és az anya is benne van, sáros rendesen
2016. jún. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, nem tudom miért kellett lepontozni, azért írtam, hogy kedves anyuka is benne van, mert ismerőstől tudom, aki ismeri őket....
2016. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja. A szomszéd Mariskaneni nagybatyjanak a sogoranak a második szomszédjának a barátja, ugye?
2016. jún. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!