Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 17 évesen gyereket szülni...

17 évesen gyereket szülni semmi segítséggel és semmi háttér nélkül?

Figyelt kérdés

17 éves lennék mire a baba megszületne.

A családommal nem nevezhető jónak a kapcsolatom ezért ha elmegyek innen lehetőleg nem fogom veluk tartani a kapcsolatot.

Nincs vegzettsegem csak általános iskola.

Meg mondom őszinten lelkileg beteg ember vagyok és felek hog mi lesz , depresszios vagyok mindig is az voltam .


Szóval nem lenne semmi segítségem kivéve a párom, aki idősebb pár évvel ,dolgozik. Megbizhatonak mondható , de persze vannak hibái...


Nem tervezett gyerek, nem direkt csinaltam es ő se..... de ha már igy alakult miért ne tartanam meg?


2016. jún. 28. 22:48
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
90%
Az előbb ìrtad le!
2016. jún. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
84%
…miért tartanátok meg?
2016. jún. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
87%
miért tartjátok meg?
2016. jún. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
59%
A megbízható, dolgozó apával együtt miért ne lenne segítséged? Millió ilyen kis család van.
2016. jún. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Jézusom tudtam h ezt nem kene le irni mert mind ezt fogjatok irni . Az utolsó mondatot tegyük le nem irtá :D ment a piros kéz 😉😉😉😉
2016. jún. 28. 22:57
 6/40 A kérdező kommentje:
Utolso , tudom epp ezert fogom megszulni es boldogok leszünk 😃
2016. jún. 28. 22:59
 7/40 anonim ***** válasza:
86%
Nem lesztek azok. De mindenki a saját döntéseiért vállalja a felelősséget. Ez életed egyik legnagyobb hibája lesz, akárhogy is színezed most a fejedben. Sajnálom, és remélem, még nem késő, és észhez térsz időben!
2016. jún. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
89%
Kívánom a legjobbakat, de nem kizárt, hogy megbánod, főleg, ha depressziós vagy. Nem lenne jó, ha a gyerek látná a kárát ennek, ha őt hibáztatnád, hogy lemaradsz az életről. Igazából iskolában lenne a helyed, és tanulnod kellene.
2016. jún. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
88%

És ha lelép a párod mi a szart csinálsz a gyerekkel?

Még annak is nehéz, akinek végzettsége van, meg munkája... De neked egyik sincs...

Leírod a kérdést, utána meg flegma vagy..

Elore sajnalom a gyereked, de a párod is.

2016. jún. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
20%

Nem lesz konnyu a pici mellett elvegezni az iskolat es az lesz a rossz hogy csak gyest kapsz mivel nem dolgoztal meg.. egy keresetbol nehez megelni.. de nem lehetetlen:)

Es lehet lathatod a dedunokaidat is:))

Nem tudom bevallaltam volna-e igy.. en is nagyon fiatal kismama vagyok 21eves de van munka viszonyunk hazunk kocsink.. es meg igy is felek kicsit hogy mindent meg fogunk tudni adni a kisfiunknak vagy nem :/ :)

Mindeesetre kitartast es boldog babavarast :)

2016. jún. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!