Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 17 évesen gyereket szülni...

17 évesen gyereket szülni semmi segítséggel és semmi háttér nélkül?

Figyelt kérdés

17 éves lennék mire a baba megszületne.

A családommal nem nevezhető jónak a kapcsolatom ezért ha elmegyek innen lehetőleg nem fogom veluk tartani a kapcsolatot.

Nincs vegzettsegem csak általános iskola.

Meg mondom őszinten lelkileg beteg ember vagyok és felek hog mi lesz , depresszios vagyok mindig is az voltam .


Szóval nem lenne semmi segítségem kivéve a párom, aki idősebb pár évvel ,dolgozik. Megbizhatonak mondható , de persze vannak hibái...


Nem tervezett gyerek, nem direkt csinaltam es ő se..... de ha már igy alakult miért ne tartanam meg?


2016. jún. 28. 22:48
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jókívánságokat!

Nem hiszem hogy lesz fog lépni, mert oda vissza vagyunk egymásért! De hát kitudja

Valaki azt irta hogy nem leszunk boldogok miért ne lennénk? Azért mert lesz egy baba aki minden naounkat megszépiti? Tudom hogy lesznek nehezsegek de en ezt akarom !!

Semmi álmom nincs semmi vágyam , lehet a sors akarta így hogy ilyen fiatalon anya legyek es legyen valami ami miatt élni akarjak......

2016. jún. 28. 23:17
 12/40 anonim ***** válasza:
59%
Boldog párkapcsolatban élek,de soha nem szülnék úgy,hogy egy pasin múljon az életem,mert kiszámíthatatlan,bármi történhet még,pláne ilyen fiatalon (bár én is 16 évesen jöttem össze a férjemmel,de ritkák is vagyunk mint a fehér holló).Neked gyakorlatilag se családod,se otthonod,se végzettséged,se munkád semmid nincs.Nem te vagy az aki nemrég kiírt egy kérdést,és még csak tervezte a gyereket??? Mihez kezdesz ha a pasi elhagy??? És ez csak egy példa? Hova mész a babával? Lehet itt hőbörögni,nem akar téged itt senki bántani,csak esetlegesen fejbe kólintani,hogy gondolkozz kicsit.Itt a legtöbben anyák vagyunk,és tudjuk,hogy nem fenékig tejfel az élet egy babával,gyerekkel még akkor sem ha nagyjából adottak a körülmények.De nálad nem nagyon adott semmi sem.
2016. jún. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
88%
Úristen de gyerek vagy még :( ez a szirupos cukormázas álomvilág amiben élsz hamar le fog omlani ha hazaviszed a babát a kórházból :(
2016. jún. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim válasza:
64%

Én a helyedben vigyáztam volna és használtam volna gumit.

De ha már így alakult, és mindenképp meg akarod tartani, akkor le kell küzdened a depressziót, mert az neked sem tesz jót és a babának sem. És szerintem próbálj meg beszélni a szüleiddel, főleg anyukáddal, hiszen ő pontosan át tudja érezni a helyzeted.

A sulit pedig mindenképp folytasd, amint tudod, így később nem lesznek gondjaid a végzettséged miatt.


Sok szerencsét és boldogságot kívánok! :)

2016. jún. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
70%
Gyereknek minek gyerek?
2016. jún. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
45%
Nem te irtad a multkor, hogy iszik a parod? Es hogy mast szeretsz de neki nem kellesz? Es hovy otthon rossz es azert akarnal gyereket, hogy elmenekulhess otthonrol?
2016. jún. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
34%
Ilyen az mikor nyári szünet van. Megjönnek a buta tinik az oldalra. Kamuuuuu
2016. jún. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
69%

Mekkora ötlet így gyereket vállalni. Szerethetitek egymást a pároddal. A gyerek megszületik, másnap ne adj isten meghal, mert elüti egy busz.

Mi lesz akkor?

És ez csak a legrosszabb verzió. Minden további nélkül elhagyhat. Előbb fel kéne nőni, mert az "oda-vissza vagyunk egymásért" nem elég a gyerekhez.

2016. jún. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
86%

Jah, kérlek, miért is nem lesztek azok? Mert önzésből tartjátok meg. Amit itt felsoroltál, ezek közül 1 ok is elég az abortuszhoz. A kommentedben pedig nem szerepel más, csak én, én, én. ÖNZÉS. Egy igazi anya gondolna a gyerekére is. Arra a gyerekre, aki a semmire születik, akitől kapásból elvetted a nagyszüleit, akitől kapásból elvetted az anyagi biztonságot, akit egy tini szerelemre szülsz és akinek az apja 99%-ig biztos, hogy 5 éven belül elhagy. Akit segélyből fogsz felnevelni és akit okolhatsz életed végéig a nyomorotok miatt.


Hol van itt az Ő érdeke? Nem a te boldogságod, leányálmod, önhazugságod és egyebek. A GYEREK életéről beszélünk!


Tegyük fel:

- beteg lesz

- tápszeres

- párod elveszíti a munkahelyét

- egyedül maradtok

- MIBŐŐŐŐL????

2016. jún. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
81%

Igen, elüthet. Meg a páromat is elütheti. A különbség a Kérdező és köztem, hogy én egyedül is fel tudom nevelni a gyerekeimet, ahogy a párom is fel tudná, ha velem történne valami.

A Kérdezőtől pedig fél éven belül elveszik a gyerekét. Hálisten.

2016. jún. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!