Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Többedszer veszem észre hogy...

Többedszer veszem észre hogy apósom wc után nem mos kezet, úgy nyúl a babához, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mégse mondhatom hogy ugyan apuka mosson már kezet ha p*sált??? Hogy kezelnétek? Nem akarom hogy így fogdossa a gyerekemet!! :( S.o.s!!!
2016. júl. 3. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
nem engedném. annyit mondanék, ha látom hogy nyúl érte, hogy majd felveheti ha kezet mosott.
2016. júl. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Mondd meg mindenkinek, hogy a babazas előtt mindenki mossa meg a kezét.
2016. júl. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Nyugodtan szólj!Akár azt is mondhatod,hogy tiszta türcsit készítettél ki,használja bátran mindenki!De az is nagyon jó,ha megkéred Őket,hogy babázás előtt mossák meg a kezüket.Mondjuk én elég jó kapcsolatban vagyok apóssal,anyóssal-és a szám is elég nagy-én simán megmondom Neki,ha valami nem oké.Legutóbb a legkisebbet,a 3.5 évest akarta kemény cukorral etetni,mondtam is neki,hogy basszus Papa,ne adj már neki ilyet,mivel életében nem kapott,ráadásul baromi nagyméretű is!Máskor kérdezz már meg légyszi,ha lehet előtte.Mondta is hogy bocsi,csak a zsebében találta,és úgy gondolta jó ötlet.De mi tényleg nagyon jó kapcsolatban vagyunk,és még anno az elején letisztáztuk,hogy bármilyen kényes,vagy gázos dologról is van szó,odaállunk a másik elé.
2016. júl. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Miért ne mondhatnád??
2016. júl. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Kerdezd meg, hogy kezmosas? Mondd meg, hogy a gyerek a felnottektol tanul, es azt szeretned, ha azt a peldat latna, hogy wc utan kezmosas van. Amugy is ez kicsit gusztustalan..
2016. júl. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
És ezt mégis hogy veszed észre? Leskelődsz a kulcslyukon, vagy megszagolod a kezét?
2016. júl. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
6. válaszoló.Lehet,hogy a wc-ben nincs kézmosó csap,át kell(ene)menni a fürdőszobába.Ezt Após nem teszi meg....
2016. júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%

"Lehet"

Lehet...

2016. júl. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
:D 6-os, olyan lakásról még nem hallottál hogy külön van a fürdő és a wc??? Jesszus.
2016. júl. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
14%

"olyan lakásról még nem hallottál hogy külön van a fürdő és a wc??? Jesszus."

És te hallottál már szarkazmusról, iróniáról?

2016. júl. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!