Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről ha egy...

Ti mit gondoltok erről ha egy anya így gondolkodik vagy érez?

Figyelt kérdés

Anya vagyok, van egy 1,5 éves kislányunk.

Őt nagyon szeretem, mindent igyekszünk neki megadni mint anyagilag mint szellemileg. Amilyen türelmetlen ember voltam, annyira türelmes lettem mellette.

Testvért nem szeretnénk ezt már eldöntöttük mikor gyermeket terveztünk. Ez az érzés csak erősödött mind a kettőnkben.

Fiút nem szerettünk volna, minden praktikát be is vetettünk ehhez.

Nos a másik dolog, hogy èn a lányomon kìvűl nem szeretem a gyerekeket.

Félre nem kell érteni ha muszáj elvagyok velük de egy idő után rohadtul elkezdenek idegesìteni. Főleg a jászótéren a neveletlen gyerekek.

Más is érzett ìgy anyaként?


2016. júl. 4. 16:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%
Én még nem vagyok anya, de tudom, hogyha egyszer lesz gyerekem, én is így fogok érezni. :D
2016. júl. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Azért csak óvatosan ezzel a "neveletlenezéssel". Még bőven a nehéz időszakok előtt álltok, könnyen lehet, hogy a te kislányod is fog néha nagyon égőn viselkedni.

Amúgy meg rengeteg anya gondolkodik hasonlóan, nincs ebben semmi különös.

2016. júl. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
15%
Detto úgy érzek mint az első.
2016. júl. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, majd más is fogja a te gyerekedet idegesítőnek és neveletlennek tartani :)
2016. júl. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem az égő dolgokra gondoltam. Hanem fellökik a kicsiket, elveszik a játékukat, homokot szórnak a szemükbe. Anyuka meg le...ja magasról. És nem kis gyerekek 6-8 évesek.


Nyugodtan, engem nem fog zavarni ha más idegesítőnek tartja mert én is így érzek a máséval.

2016. júl. 4. 16:32
 6/15 anonim ***** válasza:
98%
Arról, hogy hogyan érzel, nem tehetsz, és változtatni sem tudsz rajta. Azért az gáz lehet, amikor 30 anyuka áll a játszótéren karbafont kézzel, mindegyik a saját gyerekében gyönyörködik, a többire meg úgy néz, mint egy darab sz..rra...
2016. júl. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
Lesz a te gyereked is 6-8 éves. Vadulni nem hiszem, hogy fog, azt inkább a fiúk szokták, ti meg ugyebár minden praktikát bevetettetek, hogy csak olyanotok ne legyen, de ez nem a te érdemed lesz.
2016. júl. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
A másik gyerekének sz.rba nézése szerencsére nem mindenhol divat.
2016. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

És ha fiú lesz, a "praktikák"(:D) ellenére, akkor otthagyjátok a kórházban?

Nincs az érzelmeiddel különösebb gond, amíg ilyen kicsi a gyerek. Később kezdődnek a problémák, az óvónőktől, tanároktól származó visszajelzéseket elég nehéz lesz majd elviselni, és az Isten őrizzen meg minden férfit attól, hogy a te vejed legyen.:D

2016. júl. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem nézek szarba más gyereket, nyilván ha nincs semmi probléma nem látszik rajtam hogy idegesìt bárki is.


Nem tudom, hogy nem sikerült figyelemmel elolvasni a dolgot vagy mi történt. De már 1,5 éves a lányunk és több gyerekünk nem lesz. Nincs mi lett volna ha, mert nem úgy lett.

2016. júl. 4. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!