Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg rossz apa lennék?

Tényleg rossz apa lennék?

Figyelt kérdés

A fiam 15 éves egyedül nevelem,nem nagyon mozdul ki ezért aggódom,nem szeretném,hogy itthon töltse a gyerekkorát mi nem ezt csináltuk,egész nap tvzik. Mondtam neki menjen el a barátaival moziba vagy pizzázni egyet.Kiakadt szerinte én el akarom küldeni,nem szeretem amikor itthon van.Nem a diszkóba küldtem hogy igya le magát csak menjen el kicsit kikapcsolódni.De ő ezt zokon veszi pedig csak jót akarok neki

37/F



2016. júl. 13. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Menj el vele együtt.

Tartsatok egy apa-fia napot, közös fagyizás, beszélgetés, piknik... Ismerd meg a barátait. Vidd el moziba.

2016. júl. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel. Több közös program kellene kettesben, akár más családtagot is bevonhattok (nagyik, nagybácsik stb.)
2016. júl. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel nincs semmi gond. Minden ember más, vannak otthonülős emberek. :) Én is az voltam 15 évesen, és talán most sem megyek olyan sűrűn bulizni, mint a többiek. Ha tapasztalsz valami furcsát rajta, akkor beszélgess vele. Csinálj programokat. Kérdezgesd a barátairól, iskoláról (természetesen ne feltűnően, ne "vallatás" szerűen). 15 éves, eléggé fiatal. :) Pár év múlva elkapja a "csajozás" és menni fog a barátaival, kinyílik előtte a világ.

20/L

2016. júl. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismered a barátait? Vidd el őket pecázni pl.
2016. júl. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitől nem leszel rossz apa egébként. De ha nem az a társaság középpontja típus, akkor ne eröltesd. Azt ne várd, hogy más legyen.
2016. júl. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A fiam tizenöt évesen folyton otthon ült, gépezett főleg.

Most tizenhét, és a szünetben szinte nem is látom :) Bejöttek a csajok az életébe :))

42 N

2016. júl. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Az szerintem nem olyan nagy baj, hogy otthon ül, az viszont sokkal inkább, hogy a tévét nézi. Mondd neki, hogy gépen nézzen filmeket, sorozatokat.
2016. dec. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!