Én kapom a gyereket?

Figyelt kérdés

A feleségemmel 2éve házasodtunk össze,másfél éves a gyermekünk.El szeretnék válni a nejemtől.Depressziós és gyakran gondol az öngyilkosságra.Házasságunk előtt amikor csak jártunk többször is beszéltük le barátommal interneten keresztül erre még megvan a bizonyíték.

Nem tesz jót se nekem se a babának ez a helyzet,már nem merem magára hagyni a kicsivel.Anyagi háttér nekem jobb.

Ilyen körülmények között én kapom a kicsit egy esetleges gyerekelhelyezési per esetén?



#gyerek #baba #depresszió #kicsi #gyerek elhelyezési per
2016. júl. 15. 15:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Az anyától nehezen veszik el a gyereket, de ha pszihologus vagy pszihiater (mar nem tudom melyik) állít ki róla papírt, hogy nem beszámítható, képes önmagában vagy a babában kárt tenni akkor igen, nálad helyezik el.
2016. júl. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%
Ez a legjobb megoldás?
2016. júl. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Mivel már 3éve próbálom lebeszélni,megváltoztatni,hogy az semmire se megoldás ki merem mondani hogy igen ez a legjobb megoldás
2016. júl. 15. 15:51
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
2016. júl. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
98%
pszichiátriai szakvélemény kell,légből kapottan nem fogják elfogadni a véleményed,azt sem,hogy x éve mi volt vele.Az a lényeg,hogy most mi van.Ha tényleg olyan súlyos az állapota,akkor persze van esélyed.
2016. júl. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, ha ennyire súlyos volt 3 éve is a helyzet, miért vállaltatok gyereket...
2016. júl. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%

Utolsoval egyet értek. Sok eszed neked sincs....Kezeletlen depresszióra gyereket vállalni, aztán csodálkozni, hogy a gyermekágyi depresszió is elojon.... Mellesleg ha elveszed tőle a gyereket, biztos is hogy megpróbáltatás az ongyilkossagot.

Nem lebeszelni kellene amúgy se, hanem pszichiátriai segítséget kérni.

2016. júl. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Minden esetben ha ez így van bevonják majd az igazságügyi szakértőt aki véleményt készít mire idáig eljuttok az kb 6 hó vagy 1 év is.A gyermeket a bejelentett lakhelyéről elvinni csak bírósági végzéssel lehet.A rendőrség visszaviszi és a bíróságon rossz pont lesz.Minden állítást bizonyítani kell.Ált annak ítélik akinek van saját lakása.Nem egyszerű egy per és aki veszít az komoly összeget fizet a végén.Csak at igazságyügyi szakértői vélemény 300 000ft jól gondold meg + ügyvéd.Jól gondold meg mert minden esetben a gyerek issza a levét.
2016. júl. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
65%
Csak az számít,hogy Te kapod-e a kicsit?!A Feleséged-a GYEREKED ANYJA-nem ér semmit?!Gratulálok!Tudod,hogy évek óta beteg,mégis gyereket vállaltál VELE!Neked nem tesz jót a helyzet.Tényleg?Talán segíteni kellett volna rajta,már évekkel ezelőtt!Egy igazi számító köcsög vagy a szemembe!
2016. júl. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Már elnézést kedves ismeretlen de ne szidj úgy hogy nem ismered a teljes történetet! Mindent megtettem érte elvittem pszichiáterhez is,sok figyelmet fordítottam rá,elmentünk vacsorázni kettesbe stb.De ha a pszichiáter tanácsait nem fogadja meg és a gyerek se jelent neki motivációt nem tudok mit tenni.MIVEL A GYEREKNEK ANYJA HELYETT IS ANYJA VAGYOK!!Ne ítélj engem se és őt se hogy nem ismered a teljes történtetet csak egy töredékét.
2016. júl. 15. 21:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!