Én kapom a gyereket?

Figyelt kérdés

A feleségemmel 2éve házasodtunk össze,másfél éves a gyermekünk.El szeretnék válni a nejemtől.Depressziós és gyakran gondol az öngyilkosságra.Házasságunk előtt amikor csak jártunk többször is beszéltük le barátommal interneten keresztül erre még megvan a bizonyíték.

Nem tesz jót se nekem se a babának ez a helyzet,már nem merem magára hagyni a kicsivel.Anyagi háttér nekem jobb.

Ilyen körülmények között én kapom a kicsit egy esetleges gyerekelhelyezési per esetén?



#gyerek #baba #depresszió #kicsi #gyerek elhelyezési per
2016. júl. 15. 15:45
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
36%

Édes aki támadja itt apukát'! Valószínű ott is van baj nem kevés!

Kedves kérdező! Sajnos átérezem a problémát! A mi családunkban is van hasonló szitu! Mindent, de tényleg mindent megtettünk azért hogy anyuka jól érezze magát - rendszeresen járt a pszichiátriára. A terhesség előtt valamennyivel, terhesség alatt és még után is tök szupi volt minden! Kb a gyerek 1 éves lehetett mikor újra kezdődtek a problémák! Mikor is mindenki hülye lett csak Ő sz okos! Közben pedig szépen lassan csúszik egyre jobban lefelé! És az egészben a pláne hogy a gyerek issza a levét az egésznek!

És üzenem annak a nagyon okosnak aki szerint a férj hibás, hogy Ne mindig már a pasi legyen mindenért hibáztatva! Nagyon sokszor anyukába is van hiba- nem kevés!


35 éves anyuka

2016. aug. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
41%
Itt attól is függ a dolog, hogy milyen típusú pszichés beteg az anya. Én is ismerek ilyet. Ő már nagyon rég gyógyszert szedett, aztán szerelmes lett és férjhez ment. Sokáig nem volt gyerekük hálisten, de aztán 40 éves korában bekattant a feleség, hogy őneki kell gyerek, MOST AZONNAL, KELL KELL KELL! Semmi másra nem akart gondolni, csak erre, apuka szerette, féltette, látta, mennyire akarja, meg hát apuka is szeretett volna utódot. Ilyenkor azért szépen meg tudja magát játszani egy pszichés beteg is, ha valamit nagyon akar. Na és sikerült is, egyből terhes lett, már terhesség alatt egyre furább volt, nem mondta el senkinek, már hatalmas volt a hasa, akkor elkezdett hazudozni, hogy ő nem terhes, hanem fel v an puffadva, mert beteg meg ilyen őrült dolgok. Megszült, teljesen bekattant. Elszökött !!!!! Külföldre egyedül, úgy, hogy a nagymama eljött meglátogatni őket, az anyuka meg addig elment boltba meg gyógyszertárba, és szépen felült a nemzetközi vonatra. Úgy kellett hazahozni, mikor rájöttek, hova ment. Azóta már a gyámügy a nyakukon, mert apuka is félig megbolondult. Ja és hiába vitték orvoshoz, kórházba, hisztizik, hogy neki nem kell semmilyen gyógyszer stb, kb megbolondult és a gyereket el fogják venni anyától, remélem apától nem! Szóval a sok okoskodónak üzenem, nem olyan egyszerű ez egy apának, aki segíteni akar!
2016. aug. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!