Én kapom a gyereket?

Figyelt kérdés

A feleségemmel 2éve házasodtunk össze,másfél éves a gyermekünk.El szeretnék válni a nejemtől.Depressziós és gyakran gondol az öngyilkosságra.Házasságunk előtt amikor csak jártunk többször is beszéltük le barátommal interneten keresztül erre még megvan a bizonyíték.

Nem tesz jót se nekem se a babának ez a helyzet,már nem merem magára hagyni a kicsivel.Anyagi háttér nekem jobb.

Ilyen körülmények között én kapom a kicsit egy esetleges gyerekelhelyezési per esetén?



#gyerek #baba #depresszió #kicsi #gyerek elhelyezési per
2016. júl. 15. 15:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
30%
Ha Te megtettél volna MINDENT(bár az,hogy vacsorázni viszed egy pszichés beteg esetében édes kevés),akkor nem vállalsz gyereket!Mert beteg maradt,az igyekezeted ellenére!És azért nem tartja be az orvos utasításait,mert BETEG!Talán intézményi kezelés kellene Neki.Illetve a gyerekvállalás előtt is az kellett volna....szóval nem,Te nem tettél meg mindent!
2016. júl. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
53%
És ha Te szeretnéd a Feleségedet,akkor nem hagynád el!Mert évek óta tudod,hogy beteg,ergo így vállaltad Őt!Tök mindegy mit írsz,aljas vagy!Arról meg nem tehet,hogy a gyerek nem motiváció.Mert BETEG!Gondolom ezt Te gondoltad,hogy majd segít rajta egy baba.Most meg simán elvennéd Tőle!Szembe tudnálak köpni.
2016. júl. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Úgylátom,hogy itt nem a feleségem a beteg.
2016. júl. 15. 21:40
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Kívánom nektek, hogy bármennyire nehéz is most, rendbe tudjátok hozni a családotokat. Sokszor vannak nehéz pillanatok, hetek, hónapok, de túl kell lendülni, bízni egymásban. Remélem pár év múlva már nem is emlékeztek ezekre a nehéz időkre. Kitartást!
2016. júl. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Utolsó: egy 30 éves 2 gyermekes családanya
2016. júl. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
65%
Azért nem kellene ennyire messzire menni egyeseknek.A gyerek már meg van,nem a kérdezőn kellene ítélkezni elsősorban,nem erre várt választ.Aztán meg ha anyuka kiugrik a gyerekkel az x-ik emeletről,akkor meg azért lesz apuka a hibás.A gyerek érdeke az első: vagy így vagy úgy!
2016. júl. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2016. júl. 15. 23:55
 18/22 anonim ***** válasza:
52%
A 81%-os kicsikét idegbeteg. Nem lehet, hogy ő sem teljesen ép? Bár akad itt nem egy olyan szentanya, akinek kell a spermadonor meg ATM, de normálisan viselkedni nem tud, viszont imádni KELL a a szerencsétlennek, aki nyakába szakadt, mert hát megszülte a Kisjézus második kiadását.
2016. júl. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Utolsó:semmi gondom nincs,hidd el!De mindentől függetlenül etikátlannak és elítélendőnek tartom a Férjet...
2016. júl. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Már válaszoltam neked abban minden feltételt leírtam ami számít.Ha van saját lakásod és alkalmasabbnak bizonyulsz ,természetessen mindent bevet a bíróság ennek bizonyítékául.Tanúk,orvosi vélemények,vélemény bölcsiből vagy oviból,és Igazságügyi szkértői vélemény mindent eldönt .Aki veszít fizeti a per költséget és a gyerektartást .Valamint kéthetente egy hétvégére lesz jogosult a gyereket látni.
2016. júl. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!