Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jogosan sértődött meg a...

Jogosan sértődött meg a testvérem ha kértem, hogy állapotomra való tekintettel ne ecsetelje állandóan a lombikprogramja részleteit?

Figyelt kérdés

A nővérem folyton a lombikprogramjai sikertelensége miatt sír, ahelyett, hogy félretenné most ezt és velem örülne. Javasoltam neki az örökbefogadást is, de azt mondta előbb még szeretne pár lombikot megpróbálni.

Imádok várandós lenni és szeretném minden pillanatát élvezni.


2016. júl. 17. 15:05
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
97%
Jogos. Attól miért nem élvezheted, hogy másnak nem jön össze és beszél róla?
2016. júl. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
96%
Minek az embernek ellenség ha családja is van! Ilyenkor is hálát adok a testvéremért,soha nem mondanánk ilyet egymásnak! Jogosan sértődött meg!!!!
2016. júl. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
97%

Jogosan. Egy utolsó paraszt vagy.

Az meg nagyon gáz, hogy nem is érted, hogy mi a gond....

2016. júl. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
97%
Igen, jogosan. Miért nem tudod te élvezni attól még a terhességed, hogy másnak nem sikerül?? Én nem értem... Nekem 3 barátnőm is van, akinek nem sikerül, egyik épp lombikra készül, másknak már volt 1 sikertelen, és?? Ettől még én nagyonis élveztem a terhességem. Sőt, annál hálásabb voltam, hogy én megkaptam azt a kis csodát... Te kritikán aluli vagy...
2016. júl. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
96%

Jogosan. Igazi önző némber vagy!

Az amúgy is padlón lévő testvéredbe még bele is rúgsz egy nagyot, csakhogy ne zavarja a köreidet?! Undorító...

2016. júl. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is durva...persze hogy jogos, nem értem mi köze a kettőnek egymáshoz, miért ne tudnád emiatt élvezni...elég nagy bunkoság...
2016. júl. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
96%

Jogosan. Nagyon önző hozzáállásod van. Miért zavar téged az, hogy a problémájáról beszél? Attól te még örülhetsz magadnak.... Úgy gondolod, hogy te most terhes vagy, és körülötted forog a világ, más "nyomora" meg le van tojva.

Valószínű benne most még jobban felerősödött a sikertelenség miatti szomorúság, neked meg csak az számít, hogy nem örvendezik veled. Neked kéne kicsit meghúznod magad, és nem az orra alá dörgölni, hogy de jó neked és de szeretsz várandós lenni.

2016. júl. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Erzeketlen vagy de nem akarmennyire
2016. júl. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
95%

Undorito vagy ! Es ilyeneknek megadatik a gyerek ...

Szegeny testvered !

2016. júl. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan sértődött meg, jó nagy bunkó vagy... Képes vagy ezt tenni a saját testvéreddel?
2016. júl. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!