Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jogosan sértődött meg a...

Jogosan sértődött meg a testvérem ha kértem, hogy állapotomra való tekintettel ne ecsetelje állandóan a lombikprogramja részleteit?

Figyelt kérdés

A nővérem folyton a lombikprogramjai sikertelensége miatt sír, ahelyett, hogy félretenné most ezt és velem örülne. Javasoltam neki az örökbefogadást is, de azt mondta előbb még szeretne pár lombikot megpróbálni.

Imádok várandós lenni és szeretném minden pillanatát élvezni.


2016. júl. 17. 15:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Remélem mélyen magadba szálltál, és rájöttél, mennyire megbántottad a testvéredet. Hogy ezek után egyáltalán még szóba áll e veled, azt csak ő tudja, de hogy neked egy kiadós bocsánatkérést kellene most megtenned, az alap és minimum. Talán még picit őszintén is előadhatnád.
2016. júl. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan! El sem tudod képzelni, mit él át az a nő, aki éveken át nem tud teherbe esni
2016. júl. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Te egy véglény vagy. Képesvoltál a saját tesódnak azt mondani, hogy ne mondogassa neked a lombikot inkább fogadjon örökve mert téged zavar a terhességben? Szegény tesód remelem az egész család hamarosan megszüntet veled mindenkapcsolatat.
2016. júl. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg a tesód sértődhetne meg, amiért Te nem vagy rá tekintettel.

Ő szeretne egy gyereket, miközben neked már összejött..mégis miért zavar ha mesél a lombikjáról? Nem támogatnod kellene?



Nekem az egyik legjobb barátnőm épp most várandós, nekem meg 3 hónapja volt egy vetélésem 9 hetesen...mégis vele örvendek, felhívom, megkérdem hogy van. Pedig vérzik a szívem... :(

2016. júl. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Unokatesóm évek óta próbálkozik, nem jött eddig össze, el van keseredve.

Mikor nekünk elsőre összejött, alig tudtam, hogy mondjam el, a szívem szakadt meg, hogy ő ezt most hogyan élheti meg.

Bátorítom, támogatom, lombikot magam kérdeztem, hogy nem próbálnák e meg, nem meséltem addig a terhességem örömeiről amíg maga nem hozta fel a témát. Kb a 20. Hét után éreztem azt, hogy könnyedén kezeli.


Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy úgy gondolkodjak mint te. Borzasztó...

2016. júl. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez hihetetlen. Remélem a gyereked felé több empátiát mutatsz. Vagy majd elküldöd a búsba, hogy mit sír, csak a foga jön, neked meg nincs kedved ehhez...
2016. júl. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Második sikertelen lombikon voltam túl, amikor a tesóm azt sem tudta hogy mondja el, hogy nekik sikerült a baba.

Nekem kellett vagy 3 hónap a pszichológussal, hogy fel tudjam dolgozni a helyzetet.

Élvezd a terhességed, de érezz együtt a nővéreddel, és ne dörgöld folyton az orra alá, hogy neked persze sikerült, te jobb vagy mint ő.

2016. júl. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék, kérdező, a kommentedre. Végig az bujkál bennem, hogy valójában te vagy a lombikos tesó. Vagy még jobb verzió, hogy az egész kérdés kamu. Valahogy bízom abban, hogy a valóságban ennyire bunkó senki sem lehet, ráadásul úgy, hogy nem is érzékeli, vagy ha mégis, akkor már rég hátat fordított volna neked a testvéred. Ne csigázz, vallj színt!
2016. júl. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!