Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ismertek olyan családokat,...

Ismertek olyan családokat, akik valamilyen szempontból különlegesek, vagy furcsák nektek?

Figyelt kérdés
2016. júl. 20. 18:21
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Lehet pozitív és negatív értelemben is.
2016. júl. 20. 18:25
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Osztálytársam családja. Facebookon élik magukat.
2016. júl. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mármint mindent megosztanak a világgal?
2016. júl. 20. 18:45
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Eszembe jut pár eset: Nálunk a férjem itthonról dolgozik. Ez nem általános dolog. A barátnőm elviszi a konferenciáira a csecsemőt, a férjével együtt, ő nem ment CSED-re sem, mert otthonról tud dolgozni. A nővéreméknél a férje egyáltalán nem vesz részt a gyermekgondozásban, két gyerekük van, este ér haza a férj, nem törődik a gyerekek hétköznapi gondozásával (csak játszik velük). Egy másik barátunk GYED-en van a gyermekével, a felesége visszament dolgozni.
2016. júl. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nekem fura, hogy anyuka 1 gyerekkel van otthon, és minden házi munkát a dolgozó férje végez. Emellett az összes dolgot a gyerek körül is, amikor otthon van. Tehát gyakorlatilag anyuka csak akkor gondozza a gyereket, amikor ketten vannak, mert apa dolgozik.

Olyat én is ismerek, ahol apa volt gyesen, tényleg.

2016. júl. 20. 19:21
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

Mi minden bizonnyal furcsák vagyunk sokaknak...


Vegetáriánusok vagyunk, a férjem is volt 3 hónapot otthon a gyerekekkel egyenként, mindketten hozzuk-visszük a gyerekeket az oviból, nem csak egyikőnkre hárul a felelősség. Általában a férjem takarít, mert rövidebb a munkaideje, és felváltva főzünk. Külföldön élünk, így a gyerekek a férjem anyanyelvén és magyarul is beszélnek + közösen angolul beszélünk.


Általában megkapjuk a megjegyzéseket, hogy ez így tök abnormális, de nekünk így jó..

2016. júl. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Van egy család 6 gyerek és nagyon el vannak hanyagolva minden értelemben ,albérletben élnek .Szóval nem értem.A legnagyobb 12 éves aztán másfél évente egy gyerek mint az orgona síp.
2016. júl. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk képest minden család "furcsa" :-) De két ujjunk sem egyforma- tartja a mondás... :-)
2016. júl. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ismerek egy not, aki anyagi okok miatt vigyaz egy kisfiura napi 12 oraban, amig az o ugyanolyan idos gyerekere vagy a nagyik vagy a nagybacsik, nagyneneik vigyaznak. Igazabol nagyon sajanlom oket, kenyszerhelyzet. A jatszoteren szoktak osszefutni napkozben, hogy legalabb akkor egyutt lehessen az anyuka a kisfiaval.
2016. júl. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%

Inkább különlegesnek mondhatni.

A játszón láttam 6 gyereket, testvérek, látszik rajtuk, és hogy olyan szegényebbek, de magyarok.olyan összhang van közöttük, amit még nem láttam.olyan jokat focizik a nagyfiu a kicsivel, meg együtt a nagyobbak, es vigyáznak a kisebb tesókra es másokra hogy minden rendben legyen, és négyen ülnek egyszerre a lipityókára és kacagnak, homokoznak a nagyfiuk a kicsikkel, mindez mellé a külső, kicsit olyan pál utcai fius volt az egész, a kicsi lány meg hatalmas smaragdzöld szemü rövid hullámos haj, olyan érzésem volt, mintha egy filmbe csöppentem volna. Valahogy a játszótérnek egy teljesen más varázsa lett.

És együtt szaladtak haza utközben is játszva, amikor látták már este 7. Nem volt a "de maradjunk még", "meg én nem akarok" hiszti.


És még csak hasonlo gyerekeket se látok googlen.

A koruk kb ugy volt hogy 3,4,6 éves, meg három nagyobb fiu talán 11-13 körül.

2016. júl. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!