Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ismertek olyan családokat,...

Ismertek olyan családokat, akik valamilyen szempontból különlegesek, vagy furcsák nektek?

Figyelt kérdés
2016. júl. 20. 18:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szomszédomék voltak eleinte furák. Mindkettőnek volt előző kapcsolatából gyereke. Az exek és az egész pereputy meg szokott jelenni, estenként most nyáron is kint ülnek együtt. Nekem furcsa volt eleinte, de már semmi kivetnivalót nem látok benne. Sőt.
2016. júl. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. júl. 20. 22:13
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

sógoromék a fb-on élnek, ott beszélnek és mindent megosztanak.

pl: -köszi drágám, hogy kivitted a szememet

-szívesen édesem, máskor is

- jajj de drága vagy, akkor nézd már meg, hogy kell-e ablakmosó az autómba

-oké, de akkor melegítsd meg nekem a vacsorát!


ilyen párbeszédek, miközben egy egyszobás lakásban laknak :D

de még azt is kiírják, hogy jó volt-e a szex :D betegek!

2016. júl. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Hármasikreink vannak. Amikor sétálunk, pláne a hármas babakocsival, kicsit olyanok vagyunk mint egy cuki kecske- vagy nyúlcsalád az állatsimogatóban. Az emberek reakciói általában kedvesek, de sokszor furák, néha bunkók. Többször volt már hogy fényképezkedni akartak a gyerekekkel, ami nekem az abszolút WTF kategória.
2016. júl. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!