Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Minden vágyam, hogy harmadik...

Minden vágyam, hogy harmadik babám legyen, úgy érzem, van még egy gyerekem, csak még nem született meg. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Állandóan bennem van ez az érzés, kb. másfél éve, azt gondoltam, hogy egy idő után elmúlik, de nem...

Nem hittem eddig ebben, hogy ilyen van, de nem tudok belenyugodni.

Volt valakinek hasonló érzése?



2016. júl. 28. 11:19
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
7-es, gratulálok a három babyhez! Pont így vagyok én is, hiányzik valaki a családból! :) Köszi, hogy megerősítettél! :)
2016. júl. 29. 08:32
 12/20 A kérdező kommentje:
Többiek, örülök, hogy másnak is vannak ilyen érzései, nem tudom, hogy értessem meg a férjemmel, érzem rajta, hogy nem zárkózik el teljesen a témától!
2016. júl. 29. 08:35
 13/20 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Ezt a kèrdèst akàr èn is feltehettem volna. Pont ezèrt is akadhattam rà, mert èjjel ha nem alszom harmadik terhessègről szóló cikkeket, fórumokat keresek, nagycsalàdos tèmàk èrdekelnek. Egy 4 ès egy 1.5 èves kisfiam van ès bàr visszamentem dolgozni, a sok feladat ès elfoglaltsàg ellenère mègis ennek az èrzèsnek vagyok a hatalmàban, hogy valaki mèg vàrakozik ès alig vàrom màr, hogy vègre megismerhessem. ☺ Fèrjemmel azt beszèltük, hogy ha 2 èves lesz a pici, elkezdünk próbàlkozni, ez a 3 èv körüli korkülönbsèg nàlunk bejött. Bàr fèrjem mèg vàrt volna többet is, de úgy nèz ki sikerült meggyőznöm, hogy jobb ha nem olyan nagy a korkülönbsèg. Egyèbkènt èn 31, pàrom 36 èves. Munkàm imàdom, de gyerekvàllalàsra most van itt az idő, dolgozni jó esetben nyugdijig lehet! Amit egyik vàlaszoló irt, nàlam is előfordult màr, hogy keestem a 3. gyereket ès akaratom ellenère mindenhol azt làtom, hogy van helye 3.-nak az asztalnàl, a kocsiban, a homokozóban, stb mindenhol. ! Gyerekszoba igaz csak 1 van, de idővel tudunk bőviteni. Elnèzèst ha hosszúra sikerültem, kedves kèrdező nem vagy egyedül!Sok sikert kivànok!
2016. júl. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Akkor Neked már csak fél évet kell várni, és együtt lehetsz a harmadik Babáddal is! Én is csak erről beszélek, csak erről olvasok és jár az agyam, nem hagy nyugodni az érzés, mert már kb 1 éve kezdődött, azt hittem elmúlik, de csak erősödött! Nekem a nagy most lesz 6 éves, fiú, a kicsi 4, és lány, szóval még a nemükre sem hivatkozhatok, hogy azért szeretném! :) remélem meg fog érteni a Férjem!
2016. júl. 31. 17:12
 15/20 A kérdező kommentje:
Egyelőre spirálom van, nem hormonos, lassan ki kéne vetetni és semmi képpen se szeretnék így másikat berakatni, ráadásul másfél éve nem jött meg időben, volt egy halvány, de egyértelmű pozitív tesztem (spirál mellett), de aztán nagy görcsökkel megjött. Nem tudom van-e összefüggés, de azóta csak a babára tudok gondolni.
2016. júl. 31. 17:17
 16/20 anonim ***** válasza:
Kedves kèrdező! Előző vàlaszoló vagyok. Igen, elvileg fèl èv, azèrt van bennem egy kis kettőssèg, bizonytalansàg. Nèha ezt az időt is kevèsnek èrzem, nèha meg elbizonytalanodok, mert bàr hatàrozottan szeretnèm a 3. Babàt, de a kèt okos, de igen belevaló fiam azèrt meglehetősen leszivjàk az energiàmat ès sok türelem kell hozzàjuk is. Amikor minden rendben, vâgyakozom, amikor meg egymàst piszkàljàk vagy hiszti van, akkor nem könnyű, de kezdek odàig eljutni, hogy ilyenkor nem azt gondolom, hogy nem kell 3., hanem h remèlem elbildogulok majd velük. SZerencsère a férjem gyerekcentrikus, sokat segit. A 1.5 èves kisfiam mèg aktivan szopizik is. Ès 2 . Szülès óta rajtam maradt kb 10 kilo felesleget is le szeretnèm adni, a szopi ebben bekorlàtoz kicsit. Tehàt, igen kb. Fèl èv múlva kezdünk próbàlkozni, és meglátjuk mikor érkezik. 😊 (Az első egyèbkènt 8 hónapra fogant meg, a 2. Pedig jött, mert nagyon jönni akart, meglepi baba lett😊)
2016. aug. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Szerintem az mindenhol normális, hogy vannak jobb és rosszabb napok, nálunk is hullámzó, de mindig visszatérő érzés. :)

Nekünk mindkét bébi tervezett volt, remélem a harmadikat lassan tervezhetjük!

Ha a férjem nem fog belemenni, nem tudom hogy fogom túltenni magam, remélem meg fog érteni.

Nekünk is bővíteni kéne, de van lehetőségünk, hogy megoldjuk. Igazából nekem is le kéne fogynom legalább 10 kg, de akár többet is. Nekem a szoptatás alatt jöttek fel a kilók nagyon, terhesség alatt alig híztam valamit. Mihamarabbi Babásodást kívánok Nektek! És köszönöm a válaszokat! :)

2016. aug. 1. 20:32
 18/20 anonim ***** válasza:

Mi is terveztük a màsodikat, csak kicsit hamarabb jött, ezèrt lepett meg minket, de hatalmas öröm volt!

Sok sikert kivànok a tovàbbiakban!

A fèrjednek is lehet mèg csak egy kis időre van szüksège.

2016. aug. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én azóta érzek így, mióta megszületett a második kisfiam, aki 11 hós most. Nem tudom megmagyarázni, egyszerűen iszonyatos vágyat érzek, hogy újra átélhessem a várandóságot, a szülést. Férjem szerint nem vagyok épelméjű, mert a kicsi még kicsi és 9 hónap múlva is az lesz, nagyon rosszul is alszik, meg amúgy is bőven elég a kettő. Hajthatatlan! És ő sosem másítja meg a véleményét :((((
2016. szept. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Azért a férfiak szerintem kiszámíthatatlanok, szerintem nekünk ez ilyen ösztönös érzés, de én egész ezzel kelek és fekszek, nem tudok másra gondolni.

Az én férjem azt mondta most egyik hétvégén a haverjának, hogy "lehet hogy lesz egy harmadik gyerekszobánk, nem Anya?"

Holott tudom, hogy eddig ellene volt, már nem értem, nem tudom mit gondoljak...

Nekem most 6 éves a fiú, 4 éves a lány. Pont jól jönne már egy picike.

Neked kitartást, lehet, hogy kb egy év múlva máshogy látja a Férjed.

2016. szept. 23. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!