Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Létezik, hogy valaki éveken...

Létezik, hogy valaki éveken át nem esik teherbe megszakításos szex mellett?

Figyelt kérdés

Egyszer azt olvasta, hogy akik évekig ilyen módszerrel szexelnek és nem csúszik be a gyerek ott valami hiba van.

Mi a férjemmel 4 éve csak így szexelünk, mégsem lettem terhes.

Tesómék 7 évig voltak így, és mikor akartak gyermeket már, szinte elsőre teherbe esett. Barátnőm szintén.

Akkor szerintetek mi az igazság?


2016. júl. 31. 08:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
28%
Nem tudom mi az igazság, de nekünk 4 év megszakításos védekezés után első alkalomból terhes lettem.
2016. júl. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
Mazli
2016. júl. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%

Az igazság az, hogy a megszakítás nem védekezés, viszont lecsökkenti a teherbeesés esélyét, mintha teljesen végig csinálta volna az ember. No, meg aztán szerencse is kell hozzá, hisz gondolj bele, hogy akik rendesen, végigcsinálják, mert babát akarnak, azoknak is van olyan, hogy hónapokig, akár 1 évig (vagy több) is próbálkoznak, mire összejön.

Viszont a nők nem gépek, tehát bármikor változhat a ciklus, bármikor beüthet bármi, amitől borul minden, mint ahogy szoktam erre mondani, hogy 28 éves fejjel még sosem ütött el autó, de ki tudja, hogy mi lesz holnap? És 28 év valljuk be őszintén több, mint 4 év!:)

Meg aztán nyilván jóval kisebb a valószínűsége megszakítás mellett a terhességnek, de az esély nem nulla. Tehát innentől fogva oké, ha nektek nem gond a gyerek, ha netán becsúszik, akkor csináljátok így, csak sokaknál gond lenne, mégis így csinálják.

Igazából orosz rulett.

2016. júl. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%
Nyilván létezik olyan, hogy van akinek sok-sok évig szerencséje van, de ebből még ne vonjuk le azt a következtetést, hogy a megszakítás biztonságos védekezési mód. A megszakítás igazi veszélye nem a sokat emlegetett előváladék, hanem az, hogy még sem sikerül a megszakítás.
2016. júl. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

3. Nem probléma, sőt, hamarosan szeretnénk is :)

De eddig se lett volna probléma :)


Csak elgondolkodtam rajta, hogy lehet valami eü. problémánk van, hogy eddig nem csúszott be.

De én most úgyis elmegyek orvoshoz, mielőtt elkezdünk próbálkozni.

2016. júl. 31. 08:54
 6/21 anonim ***** válasza:
61%

Nézd kérdező, én ebben az egészben csak egy dolgot nem értettem soha. Ha valaki babát akar, akkor miért nem csinálja végig? Ha meg nem akar, akkor meg miért nem védekezik úgy, hogy ne legyen belőle gyerek, ugyanakkor élvezetes is legyen?

Én magamról tudom, hogy nagyon sokszor egyszerre megyünk el a párommal, vagy nagyon rövid kettőnk között az idő. Ha mi megszakítás mellett lennénk együtt, valószínűleg már rég elváltunk volna a rossz együttlétek miatt, vagy lenne minden évben egy gyerekünk!:)

Na, mindegy a ti dolgotok, csak nem értem...

2016. júl. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%

Hát vannak szerencsések is a világon. Van pl. olyan drogos, aki sosem lövi túl magát, más meg elsőre meghal. Ebből semmi következtetést nem vonhatsz le.


Inkább sétálj be a ciklusod 3 és 21 napján egy magánlaborba és nézess hormonsort, abból már inkább tudható, van-e mondjuk peteérésed egyáltalán.

2016. júl. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Annyira még nem akartunk eddig, azért nem csináltuk konkrétan.


Védekezési módot meg nem találtam olyat, ami értelmes lenne....Lehet hülye vagyok, de valahogy nem.

Gyógyszert nem szedek, sem hüvelygyűrű sem injekció ilyesmi, amiben hormon van.

Spirált meg ilyesmit nem akarnék úgy, hogy még nincs gyerekünk, azt majd maximum idősebb koromban tartanám megfelelőnek.

Az óvszer meg szintén a köszi nem kategória.

Szóval mivel nekünk sosem lett volna probléma, ha becsúszik a gyerek, így inkább nem erőltetem egyik fogamzásgátlási módszert sem, mert egyiket se tartom jónak.

2016. júl. 31. 09:06
 9/21 H_Vivien ***** válasza:
75%
Létezik! És semmi probléma nincs nálunk. Sosem használtunk gumit, csak alkalmanként, megszakítással "védekeztünk", bár nem terveztünk babát, de, ha jött volna nem lett volna gond. Sosem estem teherbe. Aztán megbeszéltük a férjemmel, hogy jöhet a baba, próbáljuk meg. Lakásfelújítás kellős közepén voltunk, szóval nem sok erőnk volt a szexhez, de tudtam mikor van peteérésem és azt hiszem talán 2x volt időnk szexelni. 5 hét múlva pozitív lett a tesztem. 2 éves a kisfiunk. Szóval, nálunk semmi hiba nincs. Most tervezzük a tesót, remélem most sem lesz :)
2016. júl. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
51%
8 évig "vèdekeztünk" így IS. Meg óvszerrel is időnként, illetve 2 évig szedtem gyógyszert, de mi akkor is féltünk, így sokszor akkor is megszakitás volt. Mikor babát szerettünj volna 2.hónapban megfogant :)
2016. júl. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!