Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy reagáljátok le ezeket a...

Hogy reagáljátok le ezeket a beszólásokat?

Figyelt kérdés

Elhiszem, hogy poénnak szánják, de már nagyon nagyon idegesít....

Rendszeresen célozgatnak, vagy konkrétan meg is mondjk ezeket, pl. hogy fogok üvölteni mikor belülről széttép a gyerek; majd mikor jön kifele nem fogok ennyire vigyorogni; apuka majd szól, hogy szűkebbre varrjanak; olyan leszek, mint a fejőstehén, stb.

Megjegyzések a mellemre, a nemi szervemre.. nekem ezek annyira intim dolgok, és nagyon kellemetlenül érzem magam, mikor ilyeneket részleteznek, pláne férfiak, akiknek aztán fingjuk nincs a dologról, és még röhögnek is rajta...


2016. aug. 1. 15:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
nem férjem jelenlétében. Amúgy tényleg látszik, hogy poénnak szánják, meg nem megbántani akarnak, de már kezd elegem lenni. Munkatársak igazából, ismerősök, és biztosan nem bántásból csinálják, meg alapból én is szabadszájú, odaszólogatós vagyok, de ez már nekem sok...
2016. aug. 1. 17:03
 12/17 anonim ***** válasza:
40%

Az ilyen tahókat egy szó nélkül faképnél kell hagyni.

Nekem egyszer mondta azt egy barátnőm, hogy "használd ki, amíg vemhes vagy, és alhatsz sokáig, mert ha majd megellesz, ott fog lógni a tőgyeden a gyerek egész nap, és nem lesz nyugtod". Hirtelen csak annyi jött ki a számon, hogy "ba*dmeg", és otthagytam.

Másnap jött bocsánatot kérni.

2016. aug. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ők valami 20 éves vagy tini suhancok?mert talán tőlük telik ki hogy a "drámákat" ügyefogyott poénnal bagatellizálják el.(tehát egy terhességről nem a meghatottság lesz rajtuk az biztos)

Majd más lesz a köröd ugy is, ez a társaság szépen el fog kopni.


Én legitoljára hasonlo vagy kicsit más poénokat még au extől kaptam csak amikor gyerektervezésen agyaltunk de attol még távol állva, csak játszva a gondolattal.l milyen lenne már ha a hason kinyul a gyerek, és kirajzolodna egy "bemutatok nektek jel":D vagy milyen neveket lehetne találni ha ikrek lennének es ilyen ötletek, hogy Lolka és Bolka, Bob és Bobek, meg stb-ken nevettünk

2016. aug. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
jóval idősebb, 35-40 éves korosztályról van inkább szó
2016. aug. 1. 23:18
 15/17 anonim ***** válasza:
Ki mond ilyeneket egyaltalan? Ezek nem pikáns viccelodesek, van humorom de ezt siman kikérném magamnak...
2016. aug. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha nem szólsz vissza, sose hagyják abba! PL. Lehetséges, hogy ne a nemi szervemről beszélgessünk? Feleségednek jól esett, mikor fejős tehénnek nevezted? Szerinted veled szeretném ezt megbeszélni? Vagy simán sarkon fordulsz és otthagyod a francba. Hihetelen bunkók amúgy tényleg. Nekem nem mondtak ilyeneket.
2016. aug. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Menj a halál fszára, és otthagyom. Sértődjön meg, kit érdekel, a fenének van szüksége ilyen véglényekre.
2016. aug. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!