Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt olyan köztetek, hogy ti...

Volt olyan köztetek, hogy ti már nagyon szerettetek volna gyereket, de a párotok csak kifogást keresett?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy aki így járt, mennyi ideig tűrte ezt a dolgot. Utána ha váltott, megtalálta a párját és család lettek nem sokkal később? Olyan jó lenne pozitív történeteket olvasni.

Köszi a válaszokat.



2016. aug. 3. 18:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Amikor a fiam 2-3 éves volt, minden vágyam az volt, hogy legyen egy kishúga. De a férjem teljesen elzárkózott a második gyerek ötletétől. Őszintén megmondta, hogy neki nem kell több gyerek. Már nem emlékszem rá, de szerintem hónapokig vitáztunk e miatt. Később volt egyéb dolgunk is, majd egyéb okok miatt (nem a gyerektéma miatt) elváltunk. Azóta eltelt 20 év. Mindketten újra házasodtunk. Én soha többé nem akartam szülni, a mostani férjem sem akart gyereket így a házasságunk tökéletesen működik.

A volt férjem is újra nősült, és 10 évvel ezelőtt született meg a kislánya.

Egyébként jóban vagyunk, minden nyáron nálunk nyaral a kislány, mert imádja a bátyját (fiamat).. Bevallom ma már nagyon örülök, hogy anno annak idején nem született még egy gyerek.. Így jobb.

2016. aug. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy így alakult és nincs harag köztetek. Én 27 éves két diplomás nő vagyok. Sajnos lemondtam arról, hogy 30 előt egyáltalán legyen gyerekem, pedig már nagyon szeretnék. Ezért is írtam ki a kérdést úgy, hogy pozitív történeteket szeretnék, mert szeretnék ebből erőt meríteni.
2016. aug. 3. 18:28
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem kifogás volt, nem akart még gyereket és ezt őszintén megmondta. Megbeszéltük hogy nem várok rá örökké, de nem is akarom hogy belemenjen. Szerencsém volt, hogy nem sokkal később előjöttek az apai ösztönei.


Ha csak kifogásokkal jött volna valószínűleg szakítok vele.

2016. aug. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25 évesen elváltam. 5 év házasság után, mert ebben nem egyezett a véleményünk. Nemsokára megismertem a mostani férjem. 3 éve voltunk együtt, mikor mondtam, hogy szeretnék tőle gyermeket. Nemet mondott, hogy neki még korai. Nem keresett kifogásokat, nem halogatott, megmondta őszintén, hogy most kér egy kis időt .3 hónappal később szólt, hogy oké, felkészült, mehet. :) 32 vagyok, 2 gyerek anyukája! :) De ehhez őszinte beszélgetések kellenek, mindkét fél részéről! Akkor is, ha akar és akkor is, ha nem, ha pedig akar, mikor akar. A mismásolás felnőttekhez méltatlan.
2016. aug. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%

Az èn exvőlegényem végig abban a hitben tartott hogy házra gyűjtünk, esküvő lesz meg gyerekek.

Nekem itthon volt fundám, ő kiment külföldre, átszámoltuk, pont felesben vettünk volna házat.

De kényszeresen védekezett mindig..

Pedig már neki volt lakása, csak közös másikra gyűjtöttünk.

Ahogy meglett az ő oldalárol is a pénz, mondhatni kifordult magából.olyanokat vágott a fejemhez hogy azt várom hogy agyondolgozza magát, hogy alámtegyen egy házat..anyosék előtt elkezdett lejáratni, más nőkkel flörtölt és szakított aztán vett egy kocsit meg hajót...


Nekem meg a következő páromtöl lett gyerekem, úgy ráadásul hogy ő beszélt rá, mert friss kapcsolatba én nem akartam vállalni, de azóta testvére is van :)

Az ex meg összejött egy "tenyeres talpas" nővel, állítólag mert sokat keres....

2016. aug. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
*és mindenkinek azt mondja én megcsaltam őt ezért szakított...és még nekem van rossz hírem az egész csaladjában meg haveri körében hogy egy rendes emberrel mit tettem es mindenki őt sajnálja...de szerintem az "exanyosjelölt" tudja egyedül az igazságot mert ő olyan mint én, szerény, rendes nő, és nagyon sokat beszélgettünk, nagyon jol ismert engem es szerintem tudja hogy sántít a fia előadott története...
2016. aug. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%
Nagyon fontos, hogy leüljetek beszélgetni, és mondja meg mik a tervei őszintén, az igazat. Bár ezt már régen meg kellett volna tennetek. Ha akar, akkor mikor, ha nem akar, azt is mondja meg, neked is telik az időd, neki is. Lehet, csak nem tőled akar, nem érzi azt, hogy te vagy a tökéletes feleség-anya számára. Megbeszélni!! AZtán mérlegelni, dönteni.
2016. aug. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta 2 évet szeretne várni, saját praktizálásához szakvizsgák kellenek még sajnos.. mondjuk nekem is van még egy év egy képzésből. Sajnos türelmetlen vagyok. Amúgy tavaly jöttünk össze. Kíváncsi voltam mások történetére. Aki a tenyeres talpas nőt írta, az nem semmi :D Párom ilyenekre azt írja, hogy szex közben lehet keresni a lisztet hogy meglegyen a bejárat :D
2016. aug. 3. 19:42
 9/12 anonim ***** válasza:
60%

Igaz nem velem volt ilyen, hanem az egyik barátnőmmel fordult elő, hogy a férje elhagyta.

7 évet voltak együtt, 1 éve voltak házasok, amikor a pasi felhozta a gyerek témát. A barátnőm ekkor volt 27 éves. Nem először beszélgettek már erről, és akkor még a barátnőm is úgy gondolta, hogy szeretne, és akkortájt bele is vághatnak majd a családalapításba. Csak aztán megváltozott a véleménye, és rájött, hogy igazából ő még élni szeretne, és nem érzi magát készen arra, hogy anya legyen. Aztán ezen és más egyéb dolgokon is sokat vitáztak/veszekedtek, míg nem rá 1 évre elváltak. A srácnak azóta menyasszonya van, és várják a közös babájukat. A barátnőmnek azóta sincs gyermeke, és tervben sincs a mostani párjával. Szerintem mindketten megtaláltál azt a személyt utána akivel azonosak az elképzeléseik a jövőt illetően és boldogok jelenleg.

2016. aug. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért vagyok lepontozva....?
2016. aug. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!