Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt olyan köztetek, hogy ti...

Volt olyan köztetek, hogy ti már nagyon szerettetek volna gyereket, de a párotok csak kifogást keresett?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy aki így járt, mennyi ideig tűrte ezt a dolgot. Utána ha váltott, megtalálta a párját és család lettek nem sokkal később? Olyan jó lenne pozitív történeteket olvasni.

Köszi a válaszokat.



2016. aug. 3. 18:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
én nem pontoztalak le, küldtem a zöld kezet :) Hát a barátnőd akkor nem anya típus..
2016. aug. 4. 17:53
 12/12 anonim ***** válasza:

Mid a kettő félnek akarni kell a gyereket. Az kevés ha az egyik akarja. Főleg a nő. Mert az inkább.

Ne alkudj meg senki mellett, ez nem egy játék baba lesz.

Sokáig nekem se jött össze egyik kapcsolatomba sem a házasság és a gyerek kérdése komolyabban. Beszéltünk róla de az kevés. Aztán váltottam, mindig. Aztán persze találkoztam a nagy Ő vel ahogy szokták mondani. Egy év alatt annyi minden történt. Elvett feleségül most várjuk a közös babánkat novemberre. Ő hajtotta inkább mind a kettőt én csak pislogtam, úgy peregtek az események. De soha nem eröltetnék vagy eröltettem rá magam senkire, főleg nem házasságra és gyerekre. Aki nem akar csak kifogást fog keresni!

2016. aug. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!