Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a lánynevekről?

Figyelt kérdés

Mindenképp picit "különlegesebb" nevet szeretnénk adni a pici lányunknak, mivel a vezetéknév nagyon gyakori, és nem akarjuk, hogy ő legyen a hatszázhatvanhatodik lány,aki ugyan azt a nevet kapja egy az egyben. Ha már a vez.nevünk ennyire gyakori,legalább a keresztneve legyen picit "egyedi,különleges".


Elina

Sztefani

Leila


Ha van még tippetek, szivesen fogadok minden ötletet :)


Az meg ne is irjon,aki azzal jön, hogy csakis ősmagyar nevet a gyereknek... Szép nevek az Erzsébet, Piroska, Rozália és társai, de nagymamáink korában volt menő,nem most. Mondjuk már a mai 20-30 évesek körében sincs belőlük szinte egy sem. Szerintem nincs abban semmi, ha kicsit "külföldiesen" hangzik a név.


Köszi szépen előre is az ÉRTELMES válaszokat. :)



2016. aug. 3. 19:19
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
93%
Elina elmegy, de erőltetett, sztefani szörnyű, leila oké.
2016. aug. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Elina
2016. aug. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, elment..

Elina okés, Sztefani nagyon nem tetszik, helyette ajánlanám a Sztellát, vagy a Stefániát (Stefit) Leila nekem nagyon keleties.

2016. aug. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Elina-elmegy,mondjuk meg tudnám szokni

Sztefani-Stephanie akart lenni?Könyörgöm,ne írj le magyarul egy angol nevet,mert borzalmasan hangzik

Leila-szép név

Az én tippjeim: Zoe,Norina,Kiara,Amarill,Elvira,Ramóna,Tirza,Zora,Ingrid,Panka,Szimóna,Diána,Fanni,Heléna,Hella

Rem. segítettem :)

2016. aug. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Ezekből max a Leila amitől nem kapnék sírógörcsöt ha ez lenne a nevem.
2016. aug. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Leila szép, de egyébként nektek kell hogy tetsszen, mindenkinek úgy sem fog :D
2016. aug. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

Huh egyik se ezek közül.

Nekünk Lilien van,most Izabell lesz. Amúgy Emilia,Eliza,Auróra,Henrietta tetszenek. De pl párom exének a gyerekei Adriána meg Arlett. De ismerek Brigitte-t is.

2016. aug. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

Elina: ez tetszik a legjobban a nevek közül

Sztefani: ezt még leírni is szörnyű így...

Leila: nem tetszik


Amik nekem tetszenek: Hella, Hédi, Olívia, Mia, Sára, Emma, Léna, Zorka

2016. aug. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

Leila szép nagyon, Elina elmegy, de annyira nem tetszik, Sztafani szörnyű. Ahogy írta valaki, Sztella, Stefánia esetleg.

Nekem a Miléna, Heléna, Léna és Szeréna tetszenek.

2016. aug. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Sztella és Zoé ami tetszik ezek közül amit leirtatok, de mindkettő van már a családban :( A többi nem tetszik...,és nem is igazán ritkák.

Sztefani pedig az MTA listáján is igy szerepel, tehát nem én irtam le ilyen "szörnyen". Remélem azért nem lettél rosszul a szörnyülködés közben :D

Mindenkinek ment a zöld kéz ;)


Jöhetnek még az ötletek :)

2016. aug. 3. 22:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!