Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a lánynevekről?

Figyelt kérdés

Mindenképp picit "különlegesebb" nevet szeretnénk adni a pici lányunknak, mivel a vezetéknév nagyon gyakori, és nem akarjuk, hogy ő legyen a hatszázhatvanhatodik lány,aki ugyan azt a nevet kapja egy az egyben. Ha már a vez.nevünk ennyire gyakori,legalább a keresztneve legyen picit "egyedi,különleges".


Elina

Sztefani

Leila


Ha van még tippetek, szivesen fogadok minden ötletet :)


Az meg ne is irjon,aki azzal jön, hogy csakis ősmagyar nevet a gyereknek... Szép nevek az Erzsébet, Piroska, Rozália és társai, de nagymamáink korában volt menő,nem most. Mondjuk már a mai 20-30 évesek körében sincs belőlük szinte egy sem. Szerintem nincs abban semmi, ha kicsit "külföldiesen" hangzik a név.


Köszi szépen előre is az ÉRTELMES válaszokat. :)



2016. aug. 3. 19:19
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

A Szeréna név sem rossz mondjuk, most, ahogy igy izlelgetem..., de leirva nagyon nem tetszik. Mondjuk ez is olyan "szörnyű" leirva mint a Sztefani :D Inkább Serena, de az meg már nagyon nem illik a magyar vezetéknévhez.

Stefánia meg szörnyű! Egy középkorú pápaszemes apáca jut róla eszembe. Szerintem ritka csúnya egy név...

2016. aug. 3. 22:07
 12/37 anonim ***** válasza:

Minerva

Melinda

Zita

Rita

Pálma

Helga

Martina

Apollónia

Antónia

Izabella

Dalma

2016. aug. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
A Leila nem rossz, nekem a Villő tetszik nagyon, valamint az Olívia, Lilien, de a Jelena sem rossz, csak magyar vezetéknévhez nagyon fura lenne:D
2016. aug. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

Elina a felsoroltak közül tetszik.

Esetleg Szelina, Eliza, Eleonóra, Lorina.

2016. aug. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

3 éves Stefániát ismerek, Stefinek hívják, kis szőke fürtös.

Valaki írta az Apollóniát, tesómat hívják így, nagyon szereti a nevét, Póli, vagy Polli a becézése.

Nekem tetszik még a Rebeka, Mirella, Olívia, Kamilla.

2016. aug. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Az Anasztázia ugrott még be, szigorúan becézés nélkül.
2016. aug. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
50%

Egyik ismerősöm kislánya: Eliána. De az Elina is szép.

Sztefani szörnyű, Leila meg Star Wars Leila hercegnő jut róla eszembe.


Egy másik ismerősöm kislánya Doloresz. Nem kisebbségiek, + a szülők jogászok.


Ezek még: Sztella, Auróra, Arlett? De van még egy csomó különleges női név.

2016. aug. 4. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Elina szerintem is a legjobb. A Sztefanit hanyagoljátok, borzasztó. Leila az olyan elmegy kategória.
2016. aug. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
63%
Jaj szegény gyerek... Nekem van egy különleges nevem, ami külföldiesen is hangzik, és be is van jegyeztetve, tuti lesz nektek: Béjonszé. Ezt adjátok, biztos nem lesz még egy ilyen az országban, hacsak nem Lakatos a vezetéknevetek. Most komolyan, milyen indíttatásból adnád a gyerekednek a Sztefani nevet??
2016. aug. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

Utolsó, indulhatsz is a pics*ba a neveddel együtt! Képzeld, nem Lakatos a vezetéknevünk, és nem is tartozunk a "kisebbséghez". Te viszont oda tartozol az fix, mert agyilag nagyon le vagy maradva az átlagtól, ilyen idióta nem sok van, mint te.! Nem az én gyerekem a szegény, hanem majd a tiéd lesz az, ha neadjisten lesz, vagy már van. :( Foglalkozz a saját életeddel, ha van olyanod!

Szövegértelmezés egyes, irtam szépen h normális válaszokat várok... Ennyit rólad. Műveletlen, iskolázatlan, tapló vagy. Ja, és természetesen ment a pitos pacsi :)

2016. aug. 4. 22:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!