Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, Ti mit csinálnátok?

Anyukák, Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
3 hete költöztünk ide. Ma 5 előtt az ikreim arra riadtak fel hogy a szomszéd lövöldözi a verebeket (5 után a saját szememmel láttam). Azóta a gyerekeim a mikrótól is megijednek. Már bánom hogy nem szóltam a szomszédnak akkor mikor láttam. Holnap átmegyek beszélni vele. Ti mit tennétek? Vagy fogadjam el?
2016. aug. 3. 21:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon nem tudsz mit tenni...
2016. aug. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
jézusom, ez nagyon beteg, minek lövöldözik lakott területen? ez nem tűnik túl legálisnak...
2016. aug. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

már a verebek is védettek és lassan minden madár az.

a galamboknak pedig van gazdája vidéken.

ne nagyon lövöldözzön, mert sokba fog neki kerülni.

2016. aug. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
a veréb 25.000ft/db
2016. aug. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Fényképezd le, jelentsd fel.

Jobb az ilyen emberrel nem kötekedni, ha átmész, utána ha feljelented, tudja hogy te voltál.

Inkább ne tudja.


De jobb, ha nem lövöldözik lakott területen. Életveszélyes.

2016. aug. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Én sem értem minek lövöldöz?? Ha eltalál valakit?? Én is gondolkoztam hogy feljelentem

2016. aug. 3. 22:30
 7/14 anonim ***** válasza:
Kérdés mivel lövöldözött. Én sem szólnék neki. A rendőrségnek szólnék és kérném, hogy az illető ne tudja a feljelentő kilétét.
2016. aug. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hogyha lőfegyverrel és nem csúzlival lövöldözött, nem konfrontálódnék vele... irány a hatóság. Nem szeretnék bekerülni a híradóba. Bizonyítétod legyen (videofelvétel). Bocs de olyan hihetetlen: tényleg lövöldözik egy kertben?!?! Tuti nem százas, köszönésen kívül nem igazán keresném vele a akpcsolatot. Basszus, megyek, át kell értékelnem a környékünkön élőkről kialakított véleményemet!
2016. aug. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen az udvarba lövöldözik fegyverrel...Akkor lehet a rendőrségre megyek.
2016. aug. 4. 09:38
 10/14 anonim ***** válasza:
Azèrt azt nézd meg milyen fegyver nehogy kinevessenek, sajnos mi így jártunk mikor a szomszéddal hasonló problémánk volt, mivel légpuskával a saját telkèn azt csinál amit akar... nálunk ráadásul a macskák voltak a célpontok...azóta el költöztünk. Bizonyìtèk nélkül nem érdemes pattogni mert lehet ti jöttök ki rosszul főleg ha falun laktok.
2016. aug. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!