Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem tud a barátnőm néha...

Miért nem tud a barátnőm néha egyedül sétálni a gyerekével? Miért kell mindig párban lenni?

Figyelt kérdés

Panelben lakunk. Ha én nem érek rá, akkor megpróbál mást lehívni, ha az sem ér rá, akkor nem megy le és megsértődik mindenkire. Minden nap hív, minden nap menne csavarogni. Ha a párom pihenős, akkor együtt van a család, ő ezt sem nézi jó szemmel, náluk ilyen nincs, a párja a pihenőjét a számítógép előtt tölti. Egy héten minimum 3X találkozunk és megyünk játszótérre vagy egymáshoz. Én szeretek a gyerekemmel kettesben is játszóterezni, nem várok senkire, hogy lemehessünk.

Tudom, hogy butaság ez az egész, ez legyen a legnagyobb gondunk az életben, de kíváncsi vagyok, hogy máshol is vannak ilyen viták, hogy ki kivel mászkál lent?

Az én gyerekem másfél, az övé két éves.


2010. ápr. 19. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem vagy hibás ebben a dologban, valamikor jó csak úgy a gyerekkel lődörögni, néha szólni se akarok máshoz, az h megsértődik sajna az ő baja, mert ki akar egy sértődőssel naponta sétálni....

én ha úgy van megmondom a barátnőmnek, h most nem akarom vinni a gyereket, meg most ez meg az van......

2010. ápr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy barátnőm akivel néha együtt megyünk játszótérre, de azért nem minden nap. Szeretem őt nagyon, de heti 1-2 alkalomnál többet nem szoktunk találkozni. Egyszerűen más a bioritmusa a babáinknak, ritkán jönnek úgy össze a dolgok, hogy egyszerre érünk rá játszóterezni. Egyébként nekem sincs mindig kedvem együtt sétálni, van olyan amikor kifejezetten a gyermekemmel szeretnék kettesben menni. Szerintem hülyeség ezen megsértődni, inkább élvezze a gyermekével töltött időt. Te meg akkor menj ha kedved van, ne ő ossza be az idődet!
2010. ápr. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szeretem, mert rendes, kedves a gyerekemmel is, jó vele beszélgetni, de ezzel a hivogatással már az idegeimre megy. Tudja a párom munkabeosztását, ha elmegy dolgozni, már hív is le. Már egyszer mondtam neki, hogy nekem nem mindig van kedvem, nem haragszom rá (mert azt hiszi ilyenkor), csak szeretnénk kicsit magunk lenni, de annyit értem el, hogy már nem annyira tolakodó, de ma is megsértődött, mert zuhogó esőben nem volt kedvem átmenni :-(( Ahh, olyan kellemetlen már ez az egész!

Köszi a válaszokat!

2010. ápr. 19. 12:58
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"náluk ilyen nincs, a párja a pihenőjét a számítógép előtt tölti"


itt van a válasz.

szegény, biztosan magányos lehet, azért ragaszkodik hozzád.

éld bele magad a helyzetébe. ha nagyon nem akarsz vele menni, akkor meg ne vedd föl a telefont.

egyébként én sem szeretk egyedül hosszabb sétára menni, ha csak tehetem, a barátnőmmel és a babájával megyünk. ha ő nem lenne, már rég behülyültem volna...

2010. ápr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem unatkozik kettesben a babájával. Én szeretek a kisfiammal sétálni, bár egyedül még keveset voltam, mert még pici és rendszerint esténként Apucival megyünk sétálni, de van egy barátnőm, aki engem is mindíg hívott régen sétálni, mert unatkozott egyedül egész nap a kislányával. Én nem SÉTÁLTATOM a gyermekemet, hanem VELE EGYÜTT SÉTÁLOK. Ugye, érzed a különbséget?
2010. ápr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!