Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Erről mi a véleményetek?

Erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]
2016. aug. 23. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem szabadna Blikket olvasnod vagy olyan emberekkel baratkoznod, akik ezt posztoljak. De tenyleg.
2016. aug. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a sírni hagyásban. Szerintem a sírásnak oka van. 2 gyerekemnél is másképp csináltam, kitűnő alvók. Ez egy kegyetlen módszer.
2016. aug. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a véleményem,hogy nem szabad ilyen szennyet olvasni,sőt megnyitni sem,mert csak növeled vele az oldal látogatottságát,amire ők pénzt kapnak.

A Blikk és társai az újságírás szégyenei.És csak hogy tudd,ezeket a cikkeket képzetlen fiatal gyakornokok írják,vagy olyan újságírók,akik máshova nem lennének elég "jók",viszont jól tudnak hülyeségeket irkálni,ami még pont megüti a bulvár szintjét.

Annyi jó blog létezik,ahol tapasztalt anyukák véleményéről/tapasztalatairól olvashatsz,vagy ha ragaszkodsz az internetes újsághoz legalább olyat válassz,ahol van annyi esze az újságírónak,hogy a forrásmegjelöléshez tényleg a forrást linkeli be,nem egy másik cikket egy beteg gyerekről,ami persze teljesen véletlen és nem csak azért csinálnak kiállítási majmot szegényből,mert ennek van nézettsége.

2016. aug. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sírni hagyni szerintem se jó módszer, én nem is tudnám sokáig hallgatni, hogy sír a babám és tudom, hogy azért mert rám van szüksége. Ettől függetlenül szerintem igenis szükség van arra, hogy megtanuljon külön aludni a gyerek. Már csak a magam példájából kiindulva, mert anyukám se tudott nemet mondani, aztán már 10 éves is elmúltam, mire végre sikerült átszoknom a saját ágyamba és emlékszem milyen nehéz volt nekem. Sokkal könnyebb lett volna, ha kiskoromban hozzá szoktatnak a külön alváshoz. Nem sírva hagyással, de kitartással meg lehet oldani, ha már kicsiként magunkhoz szoktattuk. Lehet bent lenni és simogatni, dúdolni, amíg elalszik. Fárasztó és sokszor idegörlő, de jobb módszer.

Az ilyen baba szemszögéből írt negédes levelektől meg rosszul vagyok.

2016. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én személy szerint utálom az ilyen hatásvadász firkálmányokat, sarkított, nevetséges írás.


Mondom ezt annak ellenére, hogy nem vagyok a sírni hagyás híve, inkább fekszem a földön a gyermekem mellett, amíg el nem alszik, mintsem hallgassam az üvöltését. (Ez alól persze kivételt képez a hisztis sírás, már 3 éves a csemete, így akad ebből is bőven..)


Én is úgy gondolom, hogy egy babánál mindig oka van a sírásnak, és az is ok, ha egyszerűen az anyukájával akar lenni, szerintem ez teljesen természetes. Nem mondom, hogy 0-24-ben hagyni kell, hogy a kicsi az anyán csüngjön, de ott kell lenni vele, amikor szükség van rá.

2016. aug. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!