Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vélemények az Esztergomi...

Törpbogyó kérdése:

Vélemények az Esztergomi szülészetről?

Figyelt kérdés
Orvosok, szülésznők, csecsemősök, elhelyezés... Minden érdekel. Köszi :)

#szülés #Esztergom #Vaszary Kolos
2015. jan. 14. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia. Én most szültem ott 1 hónapja, igaz császárral. Sok rosszat halottam róla, sokat feküdtem benn szülés előtt akkor sem volt rossz tapasztalatom. Nem fogadtam dokit, mindenki kedves és segítőkész volt szülészeti is, műtő be is. Csecsemosokkel ilyezgettek, de kellemeset csalódtam, nem tudtam szoptatni ezért egy nővérke szólt be, de a többiek normálisak voltak. Gyerek orvos 2 van a fiatal nagyon kedves, segítőkész. Az idősebbnek van egy stílusa... De kibirható. Egészében kellemes élmény volt az ott töltött idő.


Szerencsére egy rossz élményem van csak terhesgondozoba egy doktornő, nem tudom a nevét már középkorú teltebb "púpos hátú". Na ő úgy kiosztottt mert szerinte nem tartottam a diétámat hogy sírva jöttem ki... A többiektől tényleg nem tudok rosszat mondani, nekem Szaniszló volt a legjobb szimpatikusabb.

Ha van bármi kérdésed írj nyugodtan

2015. jan. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Miért szólt be azért mert nem tudtál szoptatni?! Tök utálom az ilyen embereket, ahelyett hogy segítene....

2015. jan. 15. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!