Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elvált nő vagyok 11 éves...

Elvált nő vagyok 11 éves gyerekkel.4 éve váltunk el az apjával. Bi vagyok es most komoly kapcsolatom lett nővel. Apa elperelheti ezert a gyereket tőlem?

Figyelt kérdés
2016. szept. 3. 07:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
65%

" Nem lennék szegény lány helyében."


Miért, pontosan mivel tudnád ezt megindokolni? Attól félsz, hogy sok hozzád hasonló emberrel kerül kapcsoltba a lány és egyik se bírja magában tartani a gyűlölködő megjegyzéseit? Azt tényleg nehéz lehet elviselni.

2016. szept. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
80%

"És ha az apa a beteg, természetellenes nő elől menekült el,"


Akkor ugye a rákosokat, cukorbetegeket, légkondicionálót használókat, autót vezetőket, sclerosis multiplexeseket is mind ide soroljuk? Hiszen ők is eredendően természetellenesek. A természet alapján vagy nem is létezhetnének vagy gyorsan meg kellene halniuk.

2016. szept. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
17%

"Hiszen ők is eredendően természetellenesek. A természet alapján vagy nem is létezhetnének"

Teljesen torz a gondolkodásod. Nem, az említettek csak betegek. Egy náthás nem természetellenes, és főképp nem "eredendően"! Két azonos felet összeilleszteni viszont torz és természetellenes - és a természet meg is adja a határozott választ rá. Ebből bizony nem lesz utód.

2016. szept. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
88%

némelyik heteroszexuális is jobban tenné, ha nem szaporodna.

Az én fiamnak volt általánosan osztálytársa, akit két nő nevelt, teljesen normális felnőtt lett, már családja van a srácnak.

De olyan is volt, ahol menekülni kellett éjjel, pizsamában, mert apu megkéselte a nagyobbik gyereket...

Iszonyú, hogy korlátolt bunkók a 21. században még az alapján döntenek rólad, kivel szexelsz...

2016. szept. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
74%

"na ezt a fejedben évek óta kész előregyártott panelt miért hoztad ide?"


Előregyártott paneleid úgy látom, neked vannak, azért bégetsz itt folyamatosan, ugyanazokkal az álérvekkel. Egyébként leírtam, hogy miért írtam ezt, az már a te bajod, ha nem tudtad értelmezni.

2016. szept. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
29%
Aki ellenzi mert lett lepontozva?
2016. szept. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
90%

A kérdés nem az volt, hoyg kinek pozitív és kinek negatív, ha az anyának egy növel van kapcsolata, hanem hogy ez ok-e arra, hogy elvegyék töle a gyereket.


Erre a válasz az, hogy nem, ez nem ok rá.

2016. szept. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a vàlaszokat! Főleg akiktől rendes vàlaszt kaptam.
2016. szept. 3. 23:37
 19/19 anonim ***** válasza:
93%

"Két azonos felet összeilleszteni viszont torz és természetellenes - és a természet meg is adja a határozott választ rá. Ebből bizony nem lesz utód."


Akkor ugye a meddőségi eljárással (inszemináció, donorsperma, lombikprogram) "létrehozott" gyerekek szülei is természetellenesek? Tőlük is el kéne venni a gyereket?

2016. szept. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!