Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák szerintetek mi lehet...

Anyukák szerintetek mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

12 hetes babám eddig nagyon szépen evett cumisüvegből.Kb. 4-5 napja azt csinálja, hogy eszik aztán egyszer csak elkezd erőlködni, rúgkapálni, de közben a cumisüveget nem engedi el tehát gondolom éhes.Először azt hittem, hogy büfiznie kell, ezért etetés közben megálltunk, büfizett rendesen aztán folytattuk az evést de egy idő után kezdte megint.Utána arra gondoltam, hogy kaksiznia kell (azzal kinlódunk, csak akkor kakál ha tornáztatom) úgyhogy egy másik etetésnél közben megálltunk és kakált is, majd folytattuk az evést de megint csak nyüglődött. A cumisüvegből rendesen jön a kajcsi nem hiszem, hogy másik cumisüvegre lenne szükség.


Kérlek segítsetek, mert már rémálom az etetés!


Köszönöm!



2016. szept. 4. 12:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbálj ki szerintem nagyobb lyukú cumit, nem veszítesz semmit, idővel úgy is kellene fog, lehet már nem jön neki olyan ütemben ahogy szeretné és ezért méltatlankodik. Vagy esetleg más pózban tartsd miközben eteted.
2016. szept. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!