Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Inkább ne menjek továbbképzésr...

Inkább ne menjek továbbképzésre, mert anyós akire bíztam volna, mégse olyan megbízható?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam, hogy babám 7 hónapos korában megyek tanulni, anyós aki ápolónő volt vigyáz rá, lefejt tejet hagyok.

Na de amióta megszületett osztja az észt, adjak tápszert, gyümölcsöt, cumit, ritkábban etessem stb., próbálkozott is, igyekszem leszerelni.

Félek, hogy olyat ad nekii amit nem kéne. Nem tart nagy tisztaságot se, pl. amikor kanalas gyógyszert adtam mondta hogy mit mosogatom a kanalat, képzelem hogy etetné.

Viszont az előrelépéshez muszáj lenne tanulni, ha jövőre megyek kicsúszok a kevés gyesig, dolgozni kéne, meg anyós se fog változni, 1.5 évesen majd a csokival lesz az anyád nem akar adni műsor. :-(



2016. jún. 17. 22:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Menjél továbbképzésre.
2016. jún. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
bébiszitter nem opció?
2016. jún. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
14%
Te kérsz anyóstól szívességet, és még neked áll feljebb? Oldd meg máshogy! Add a gyerekedet bölcsődébe, vagy vigyázzon rá a te anyukád!
2016. jún. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
Ennyit tudnak itt? Lepontozni? Egyéb ötlet?
2016. jún. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Bolcsibe jelentkezünk, túljelentkezés van,oda csak akkor veszik fel ha dolgozom.

Anyukám 250 km-re lakik és dolgozik.

Nincs pénzünk bébiszitterre, azért mennék tanulni, hogy többet keressek.


Igen, szívesség - bár ő már most azzal nyaggat, hogy hagyjam nála 1-2 napra, menjünk pihenni a férjemmel - de ettől még csak elvárhatom, hogy ha kérek valamit úgy csinálja?

2016. jún. 17. 22:28
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Pontozzatok le, de a kerdezonek igaza van. Segitseg keres ide vagy oda igenis en is elvarnam,- mivel nem ordogtol valo dolgokat kerne az ember-, hogy ugy csinalja a gyerekkel, ahogy a szülő kéri.
2016. jún. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Attól, hogy a kedves anyós esetleg szívességet tesz, már bármit megtehet? Pffff...
2016. jún. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%
Mennyi időt vigyázna rá? Mennyi idős most a gyerek? Ha nem napokról van szó, csak ritkán néhány óráról, akkor én mennék. Ha anyósod ápolónő volt, gondolom, olyat nem tenne, amivel veszélyeztetné a gyereket. Attól meg, hogy egy hónapban egyszer megpróbál cumit rakni a szájába, vagy tápszerrel megetetni a gyereket, a babának nem lesz baja, legfeljebb anyós csodálkozik, ha nem fogadja el. De még ha el is fogadja se szokik rá ennyitől.
2016. jún. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

2 hetente 2 napot. 4 hónapos, csak anyatejes.

Lehet nem különösebben veszélyes, de attól még nem akarok neki krumplit, répát stb. adni, 2 hónapos kora óta cseszeget, hogy estére tömjem meg tejpéppel, adjak neki főzeléket. Attól is félek, hogy a főzeléket ő rántással gondolja adni.

Maga ez a nyomulas is irritál, 100x elmondtam, ő 101szer is pampog, hogy ne eheztessem tovább. Nem mintha ehezne.

2016. jún. 18. 07:18
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
Az anyósok már csak ilyenek.Adj neki a netről egy kinyomtatott táblázatot,hátha annak elhiszi mit mikor lehet,és menj el tanulni,a jövőtök érdekében.
2016. jún. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!