Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 gyerek mellett újra munkába...

3 gyerek mellett újra munkába állni. Kinek hogy ment?

Figyelt kérdés

9, 7 valamint 2,5 évesek a gyerekeim. Úgy adódott,hogy lenne helyben munkahelyem. Ahonnan eljöttem szülési szabadságra,csak nagyon végső esetben mentem volna vissza dolgozni. Napi 2 óra buszozás,minden szombat és minden második vasárnap,ünnepnap is meló. (Vendéglátás). A szerződésem még érvényes amúgy.

Most viszont adódott egy olyan lehetőség,hogy egy percre lenne a munkahely,hétfőtől péntekig,7-15 óra. A két nagy napközis,így azzal nem lenne gond,viszont a kicsi még itthon van velem. Nagyon gyorsan oviba kellene szoktatnom,reggel 6-kor lenne a kelés,a mostani kb. fél 9 helyett. Ráadásul jön az ősz,a betegségek,ha szünet van,nem tudom hogyan lehetne megoldani az elhelyezésüket. Még a nagytesó se olyan nagy,hogy rá lehessen bízni két kisebbet. Anyukám sajnos még dolgozik,anyóséknál pedig totál nem lehet számítani,május óta nem is látta a gyerekeket.

Ti hogy döntenétek a helyemben? Attól tartok még egyszer nem lenne ilyen lehetőségem,hogy itt helyben tudjak elhelyezkedni(falun élünk). Viszont a gyerekek......Ma kell választ adnom.


2016. szept. 9. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én belevágtam. A gyerekek hamar hozzászoktak a korai keléshez és gyorsan kerestem egy olyan embert, akire rá merem bízni a gyerekem, a kicsit, ha beteg.

Minden jól ment és bizony 100ezerrel több lett a kasszában.

2016. szept. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, ha tényleg olyan jó lehetőség.

A korán keléshez hozzá lehet szokni.

2016. szept. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 gyerek mellett mentem vissza tavaly. Nagy iskolàs,a középső ovis volt, az ikrek mentek bölcsibe. Szerintem vágj bele, nem mindegy, hogy lesz- munkád,illetve milyen.
2016. szept. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A gyerekek nem sínylették a bölcsibe kerülést? 8 órában dolgoztok? Ki hogy oldja meg, mikor szünet van, vagy beteg a gyerkőc?
2016. szept. 9. 18:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Én azt hittem, hogy nagyon rossz lesz a bölcsi, de hatalmasat csalódtam kellemesen! Fiam imádta, nekem pedig újra kellett értékelni a bölcsőde fogalmát. :)
2016. szept. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én helyedben elfogadnám ,gyerek megszokja,ha rendesen be vagy jelentve akkor jár szabi igy én szabikat szünetekre tartogatnám ,pénz viszont jol fog jönni,gondolom van apa is apát is szabira lehet küldeni,stb .
2016. szept. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kötekedés, de apukával mi van? Az írásodban egyszer sem említed, mintha ő nem is lenne. Miért neked egyedül kell ezt megoldani, miért jönnek szóba hamarabb a nagyszülők (pontosabban csak a nagymamák), mint a gyerekek apukája?
2016. szept. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Van apuka,de rengeteget dolgozik. 2 munkahelye van. Reggel 6-tól este 8-ig dolgozik.
2016. szept. 11. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!