Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi főztök most hétvégén, ami...

Mi főztök most hétvégén, ami mellett nem kell órákat állni és ovis korú gyerek is szereti?

Figyelt kérdés
2016. jún. 24. 22:51
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
"Mit főztök" lett volna.
2016. jún. 24. 22:58
 2/20 anonim ***** válasza:
44%
Kukoricás barnarizset főzök natúr csirkemellel, salátával. A babánk még csak tejcsis, de nagyobb gyerek is megenné gondolom. Hamar kész van és egészséges.
2016. jún. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
61%

első, az ovisok nem arról híresek, hogy az egészséges kaját szeretik :) enyém nem válogatós, de se a barnarizst se a csirkemellet nem eszi meg :/


én ma egy jó nagy lábos lecsót csináltam, gyerkőc 2 nagy szelet kenyérrel tunkolta ki a tányért, nagyon ízlett neki :) holnap is ez lesz, vasárnap meg pizzát sütünk. az is gyorsan megvan amúgy, egyedül megdagad, csak a feltéteket sok idő rápakolni, de azt meg a gyerkőc csinálja, nagyon szereti és nem tudja elrontani :P

2016. jún. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%

Húslevest meg hekktörzset sütök.

De bàrmilyen tészta vagy rakott dolog mellett sem kell óràkig ott àllni.

Vagy gyümölcslevesek, salàtàk. Rengeteg féle gyorsan összedobható étel van,amit nem vagy rövid ideig kell csak sütni főzni.

2016. jún. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
A húslevest főzöm... :-) de vicces lett ìgy
2016. jún. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
Mi bográcsban csirkepaprikást, mellég nokedlit és ubi salit. Csak a noki felett kell állni.. A többi elrotyog kint.
2016. jún. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én gyümölcs levest csináltam ma este. Holnap bolognai lesz, vasárnap családi összejövetel. De ha nem lenne akkor halrudakat sütnék sütőben egy kis burgonyaval egy kis majonézes salátával.
2016. jún. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
3 gyerek+kertes ház.Ma-szombaton-bolognai spagetti lesz(darált marhahúsból),vasárnap a Férjem süt a kerti grillen(általam pácolt tarját,csirkemellet,grill kolbászt,grill sajtot)hozzá házi tzatziki,görög sali lesz,és ha kérik sült krumpli.
2016. jún. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
racz ponty lesz ez persze nem egy klasszikus hetvegi etel, de mi szeretjuk a halat meg a tepsibe dobalos recepteket :)
2016. jún. 25. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Paprikás krumpli,kolbász helyett virslivel
2016. jún. 25. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!