Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek egy férfi, hogyan...

Szerintetek egy férfi, hogyan bizonyíthatja be egy nőnek, hogy ő kell neki és a gyereke is?

Figyelt kérdés
A férfi több éve kapcsolatban volt egy nővel. Közben megismerte a nőt akivel szeretői kapcsolatban voltak, a férfi úgy döntött hogy szakít a barátnővel, és a szeretővel jön össze. Ekkor kiderült, hogy a szerető terhes pár hónap után. A férfi megijedt és azt szerette volna, ha a nő abortuszra megy. Ezen a nő megsértődött és azóta nem akar találkozni. Mit tehet ilyenkor egy férfi aki eleinte megijedt a felelősségtől ha szeretne együtt lenni a nővel, és a gyereket is akarja? Megbocsát valamikor a nő?
2016. szept. 9. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

A szerető egy ribike, ha tudta, hogy a férfinek barátnője van és összejött vele. Még fel is csináltatta magát. Szép. Alapból el kellett volna vetetnie, de gondolom ezzel akarta magához édesgetni a pasit. Szokásos sztori.

Ennek ellenére ha már megtartotta, és a pasi is szingli lett, bizonyára kell majd a férfi még a nőnek. A gyereknek főleg.

2016. szept. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A nőtől függ.

Van, aki egy ilyen húzást sosem bocsájt meg, és akármit tehetsz, nem nyersz bocsánatot.

Van, aki a lelke mélyén arra vágyik, hogy pedálozz, küzdj, szenvedj, és aztán a végén együtt legyetek.


Annyit tennék a helyedben, hogy először az apai jogokért küzdenék. Így láthatod a gyerekedet is, ami azért jelen szituációban nem egy utolsó szempont...

És kénytelen veled tartani a kapcsolatot a nő is, és lehetőséged adóik rá, hogy puhítsd.


Minden más idővel kiderül.

2016. szept. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
ŐSzintén? Én nem megsértődnék, hanem meggyűlölnélek, ha arra kérnél, vetessem el a gyerekem, mert neked épp nincs kedved felelősséget vállalni a tetteidért. Mondjuk nem tudom, mit várhatnék egy olyan férfitól, aki ilyen gerinctelen magánéletet él, de ez már másik kérdés. Nem lenne az a szívszaggató pöfékelés, hogy megbízzak benned. Szóval a tanácsom annyi, hogy szedd össze magad, viselkedj felnőttként, és akkor talán egyszer az életben még megérdemelsz egy normális kapcsolatot és családi életet. Ez most nem áll fenn.
2016. szept. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet nem is a tiéd a gyerek. Ha ilyen ocsmány nő,hogy tudja,hogy párkapcsolatban vagy, és úgy fekszik veled össze, és teherbe is esik,akkor én azt se venném biztosra,hogy a tiéd. De te meg ha ilyen ocsmány vagy, hogy párkapcsolatban élsz, és közben félre kefélsz folyamatosan, akkor meg is érdemled a sorsod, és remélem csőbe húz rendesen, és felnevelteti veled más gyerekét. Tudod,Isten nem bottal ver....
2016. szept. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A helyzet ismerete nélkül jobb ha a kérdésre válaszoltok ítélkezés helyett. A gyerek ha megszületik egyértelműen látszódni fog rajta, hogy ki az apja. Másrészt tudom, hogy rendes nő ilyet nem tenne.
2016. szept. 9. 13:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze, nyilván nem láttál még közelről babát, ha azt hiszed, h ha megszületik, akkor mini apa lesz :D rendes nőről nem beszélhetünk, ha foglalt pasinak teszi szét a lábát. Úgyhogy még mindig nem lennék nyugodt a helyedben ;)
2016. szept. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy rendes ez így alakult, az a kapcsolat amúgysem volt már jó. A gyerek bőrszínéből látszódni fog, hogy ki az apja. Nyilván így értettem.
2016. szept. 9. 15:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze.... Ez így alakult.... Lehet fekete a párja,vagy te,akivel dugott a párja mellett,de nem csak két férfi létezik. És tudod,attól még, hogy az egyik szülő sötétbőrű,ha a másik fehér, akkor lehet nekik korom fekete gyerekük is, meg lehet ugyan azon pártól hófehér bőrszínnel megáldott is,mert a genetikai nem ilyen egyszerű. Minden esetre, én a helyedben csak és kizárólag akkor lennék nyugodt,ha lenne apasági. Ha a kedves szerelmed meg lázadozik ellene,meg lehet neki mondani, hogy ez megnyugtatna, mert nem túl tisztességes úton fogant a gyermek, és ez így lenne tisztességes. Ha meg háborog, akkor annak oka van...

De nyilván nagyon rendes nő.erről az átvágott párjaitok is biztos így nyilatkoznak.... :(

2016. szept. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!