Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról az...

Mi a véleményetek arról az apukáról (2 gyerek van), aki hetente 2x (péntek, szombat) mattára issza magát?

Figyelt kérdés
Nem balhézik, csak estére mindig berúgik.

2016. szept. 12. 11:58
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
87%

az, hogy alkoholista.

Az alkoholizmus nem azt jelenti, hogy minden nap matt részeg, hanem azt, hogy rendszeresen. Mivel jelen esetben a rendszeresség hiába nem mindennapos, de minden hétvégés, így ő bizony alkoholista. Ezt én nem tudnám tolerálni, hiszen nincs hétvége, hogy lehetne rá számítani, biztosan kezelésre küldeném...

2016. szept. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
83%

Az a véleményem hogy jó hülye felesége van, hogy 2 gyereket szült neki.


Én is éltem együtt alkoholista játékfüggővel (ő a viccesre ivó típus volt). Hamar leléptem, és egy józanéletű normális emberrel alapítottam családot.

Nem normális, hogy a gyerekek ezt látják követendő példának.

2016. szept. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Jó, lehet, hogy csak heti egyszer iszik. De 1X mindenképpen.
2016. szept. 12. 12:34
 14/33 anonim ***** válasza:
83%

Akkor is alkoholista!

Minden hétvégén olyan részegre issza magát, hogy nem emlékszik mindenre. Ahhoz azért elég komoly mennyiség kell!

Gondolom, anyagi gondjaik nincsenek, ha ezt tudják finanszírozni, nekem az is megterhelő, ha a szülinapomra veszek egy-két üveg italt, és megisszuk a barátokkal. Mondjuk nem kannás bort szoktunk inni, mindenre emlékszünk (sőt, menni és beszélni is tudunk, legfeljebb spiccesek leszünk), mindezt a gyerekektől távol, és évente pár alkalommal. Nekem ez az a mennyiség, ami normális esetben belefér.

2016. szept. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Igen, elég jól állnak anyagilag. Több ház külföldön, vállalkozás, autók stb. A hapsi keresi a lét.
2016. szept. 12. 12:46
 16/33 anonim ***** válasza:
32%

Arról hogy van vmi oka annak,hogy iszik. Azt kellene kezelni, utàna pedig az ivàsról kellene leszokni.

Mindenképpen segìtségre szorul. Amúgy semmivel sem rosszabb,mint aki fokyamatosan csalja a feleségét vagy épp munkamàniàs, vagy erőszakos. Mindenkinek màs a keresztje. Természetesen gyereket nem bìznék rà egy bizonyos szint felett (kb2sör utàn), de mindenképpen tàmogatni kellene a gyógyulàshoz.

Mondjuk az a kérdés,hogy ő mennyire làtja ezt problémànak. Mert ha nem tartja annak akkor veszett fejsze nyele sajnos...

2016. szept. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Most határozta el a null ivászatot. Már 9 napja tiszta.
2016. szept. 12. 12:57
 18/33 anonim ***** válasza:
82%
Alkoholista. Az, hogy 9 napja tiszta, nagyon szép, de szerintem segítséget kéne kérnie, mert egyedül nem könnyű.
2016. szept. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
87%
hogy nem az apaság az élete, az biztos.
2016. szept. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
87%

Azt hogy otthon elkezdjen egymaga inni és annyit h utána ne is emlékezzen rá azt egyszer sem tudnám tolerálni és elképzelhetetlen.

Az hogy mondjuk haverokkal elmenjen sörözni azt havonta egyszer, de nem minden hétvégén kétszer.

Az hogy annyit igyon hogy ne is emlékezzen rá másnap azt kb 3-5 évente tudnám tolerálni....

2016. szept. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!