Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem a mennyiség, hanem a...

Nem a mennyiség, hanem a minőség a fontos. Hogy lehet egy elsőssel megértetni?

Figyelt kérdés

Egy hétre kiírta az orvos a fiam, mert lázasan ébredt. "Nagyon" beteg, de bármi lehet alapon a doki kiírta.

Itthon gyakorolnánk, amit erre a hétre terveztek, hullám vonal, esernyőnyél, horog, és ami előtte volt vízszintes, függőleges egyenesek, kacsacsőr.(külön kisfüzetbe)

Na a gyerek, mint a villám mindenből megcsinálta a soronként tíz darabot... De olyan is.És jaj anya, de én nem tudom, és pont. Hiába beszélgetünk munka közben, vagy hagyom békén, mindig kitalál valamit.

Oké szép idő van, itthon vagyunk, kimegyünk az udvarra kicsit, meg beszélgetünk. "magyarozunk" olvasókönyvben képekről meséljen, mesélek. De így meg fog buggyanni, ha pénteken a teljes heti anyagot hazahozom, és szombat vasárnap ismerkedik csak vele.


2016. szept. 27. 12:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
" ahogy ceruzák kell fogni, és csinálni, ott indulnak a gondok. " A 3-ast szívleld meg, az kimondottan erre a gondra gyógyítóerejű. Egyébként még 40-50 évvel ezelőtt még újságra postairónnal rajzoltak az elsősök...
2016. szept. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Vilcsianyuja ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyire általános a tanítóknál, de az én elsősöm tolltartójában ott van a vastag és a vékony postairón is :) És vázlatfüzetbe rajzolgatják a betűelemeket aranyos körítéssel (horgok halacskákkal, bögre, stb.), pontosan azért, hogy "belemenjen a mozdulat a kezükbe", mielőtt elkezdenék a komolyabb gyakorlást a munkafüzetben, füzetben. Szóval nem mindent dobtak ki a mai tanítók sem, ami régen bevált :)
2016. szept. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nálunk is van postairon, vastag ceruza, sőt krétázunk a teraszon, papíron.

Az a vicc, hogy ha kedve van szépen rajzol, kicsiben is. Hullámot is, ernyőt is tud.

Valahogy a kötelező dolog a gond, nem tudja jószívvel játéknak felfogni

2016. szept. 28. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!