Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miert ennyire hisztis? Hogyan...

Miert ennyire hisztis? Hogyan kezeljem a hisztit?

Figyelt kérdés
Ez az egyaltalan? 10 honapos de mindig mindenert sir meg mindig.Azt hittem majd elmulik de meg mindig nem... a furdesnel is sir szinte ordit. Megfelelo a viz homerseklete. Az oltoztetesnel pelenkazasnal. Reggeli ebredesnel es delutaninal is. Ha etetoszekbe rakom akkor is. Mi lehet a baja?? Idegrendszeri baj lehet? Van ahol ezt tudjak vizsgalni? Az nem letezik hogy mindenert sirjon... Napirendunk van eszik is gyarapszik is... minden rendben eteren vele. Vagy ennyire elegedetlen? Hat mit csinalok ennyire rosszul mar 10 honapja? :-(
2016. szept. 28. 07:53
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Ez nem hiszti.


Veled minden rendben lelkileg?

2016. szept. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Ha egy gyerek mindenért sír az nem hiszti! Beszélj erről a gyermekorvossal. Igen, lehet idegrendszeri éretlenség, de más is.
2016. szept. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utana olvastam az idegrendszeri eretlensegnek. Egyik sem passzol. Ugy ertem szepen mozog kulonosen ugyes. 6 honaposan felallt a reflexei kifogastalanok. Hallja amit mondok figyel a nevere. Van egy plussallat, amit mindig mondok neki hogy hivjak es mar modolyog ha meglatja. Nagyon jo az egyendulya. Ha meg is botlik tudja hogyan kell esni a fejet ritkan uti be. Szereti a konyveket, mutatom neki hogy baba, kocka es erdekli, figyeli. Mondja mar hogy baba,mama es szotagokat is. 10 kg a sulya, 3, 5 el szuletett , az utobbi honapban 700 grammot hizott. Van etvagya. Ejjel ugyan sokat felkel de ezt a foganak tudom be. Van hogy orankent :-( olyankor termeszetesen sir. Minden nagyon jo de ez a folytonos soras mindenert... :-(
2016. szept. 28. 08:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Az enyém is mindenen sír, ha valami baja van. Ha nincs, akkor meg egy kisangyal.

De mi felnőttek is másképp reagálunk mindenre, ha nincs semmi bajunk, mintha fáj valamink.

A fogzás sajnos ilyen. De ha sokáig fennáll a helyzet és mégsincs új foga, akkor másra gondolnék, beszélnék a gyerekorvossal.

2016. szept. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Az öltöztetésnél, pelenkázásnál az én kisfiam is sokáig sírt. Egyszerűen nem szerette. Sokszor volt (már 2 éves elmúlt) régebben, hogy éjszaka is felriadt sírva, vagy a délutáni alvásból is sírva ébredt. Csak rajtam nyugodott meg. Fürdésnél meg lehet, hogy a papírforma szerint megfelelő a víz hőmérséklete, de a babának mégsem jó. Nálunk is ez volt. Melegebb víz kellett neki és máris minden szuper volt. Lehet meleg/hideg neki a víz. De lehet, hogy a nagykád/kiskád nem tetszik neki.... Vagy egyszerűen nem szeret fürdeni. Ilyen is van. Sztem ez mind normális egy ilyen korú gyereknél. Máshogy nem tudja magát kifejezni. Majd elmúlik. Meg nem sokára el tudja majd mondani Neked, hogy mi nem tetszik. Sokkal sokkal könnyebb lesz utána.
2016. szept. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ekkora gyerek nem hisztizik. Max nem tetszik neki vmi.


Kisfiam ugyanugy nem szerette az etetoszeket(ajandekba kaptuk hasznaltan, vmi 70.000ftos). Ikeaban beultettem az 5000ftos szekbe, es imadta. Rogton meg is vettem.


Ebben a korban sokat valtoznak, lehet ami eddig jo volt most mar nem tetszik.


Peldaul pelenkazasnal is alkalmazkodtam hozza, allva kezdtem pelenkazni miota sirt h le akartam fektetni.


A viz lehet ahogy mondtak elottem is h hideg vagy meleg.


Az en kis fiam pl utalt kezet mosni miutan hazajottunk a jatszorol, mindig sirt. Miota mondom neki h "kerekecske, gombocska.." Kacag rajta.


Az tuti: Sok turelem kell es aterezni h epp mi lehet a baja.

2016. szept. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!