Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg ennyi idióta anyuka...

Tényleg ennyi idióta anyuka van vagy kamuznak a fiatalok?

Figyelt kérdés

A napokban csak ilyeneket olvasok it...

1. 20 éve védekezés nélkül csinálja, erre biztatja a gyerekét is 

2. 16 éves terhes lányával aki nem védekezett közli hogy semmi baj, bárkivel előfordul 

3. 16 éves lányát lebeszéli az esemény utániról mert menstruáci9 alatt nem lehet terhes 


Mi van itt? Kamuznak vagy ezt anacsolja egy anya? Most már mondjuk legalább értem honnan van ennyi debil 16 éves akik ennyire hülyék, a kedves szülők se komplettek.


2016. okt. 8. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Ennyi idióta fiatalt csak idióta szülők tudnak kinevelni..akinek 16 évesen nincs elég esze ahhoz hogy védekezzen, vagy tudja hogy mikor kell esemény utáni, az menthetetlen...
2016. okt. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tartok tőle, hogy ezek nem kamuk.
2016. okt. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Elég sok idióta vállal/gyárt gyereket.

Ezen az oldalon meg aztán koncentráltan vannak jelen!

2016. okt. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezért félek én attól hogyha én nem nyitok önkéntes nyugdijpénztárt akkor a mai szefós fiatalok miatt igen éhenhalnék. Persze nem élősködöm mert 16 eves korom óta dolgozom es "megy " a pénz a nyugdijamra de azért lássuk be a mai fiatlok nagyon nagyon buták vagy gépesitettek.

Ez köszönhető a rokonoknak, családnak amiért vagy letojják a gyereket vagy ők is ilyen szefósak.

Borzasztó idióták!

2016. okt. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, te eddig hol éltél, de ha híradót nézel, ott is ezeket látod. Igen, ez a valóság, sok a hülye.
2016. okt. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt ennyi időm itt olvasgatni :) Azt tudtam hogy ennyi a hülye de akkor is hihetetlen hogy egy szülő ilyen tanácsokat ad...
2016. okt. 9. 08:42
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Generációk nőttek fel a prüdériában és tévhitekben. Nem egy anyuka ecseteli itt is büszkén, hogy ő egész házassága alatt megszakítással védekezett. Szerinted majd a kotonra vagy tablettára fogja szoktatni a gyerekét? Fenéket, elmondja neki is, utána jön ide sírni a lánya, hogy 17 évesen terhes, hogy van az abortusz téma...


Ja igen, minél ostobább valaki, annál több gyereket csinál, annál butábban és annál nagyobb semmire. Vannak kivételek, de általában így van.

2016. okt. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezek szerintem sem kamu kérdések, vagyis nagy része nem. A mai fiatalok egy rész is elég felelőtlen, nekem is van ismerősöm, saját bevallása szerint sosem védekezett, mert a gyógyszer drága, a többi eszközzel nem foglalkozik, ahogy esik úgy puffan elven éli szexuális életét. És ki van akadva, mikor huszonegy évesen, negyedszerre kell mennie abortuszra, mert ugye neki nem kell gyerek, bulizni akar :O
2016. okt. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2016. okt. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2016. okt. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!