Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ilyenkor ha a...

Mit lehet tenni ilyenkor ha a gyerek apja mindent elvitt amit vett a gyereknek?

Figyelt kérdés
36 hetes kismama vagyok a szüleimnél lakunk és nagyon csúnyán összevesztünk a gyerek apjával aki mindent elvitt amit vett a kisfiúnak. Se kiságy, se babakocsi, csak pár kisruha maradt. Nem valószínű, hogy ezek után kibékülünk. Innen, hogy lesz tovább? Mert így mindent én veszek, fizetek, ami szerintem nem igazságos, mivel nem magamba csináltam a gyereket. Mit lehet ilyenkor tenni?

2016. okt. 17. 10:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%

Rendőrségi feljelentés. Azt nehezen tudja egy babakocsira mondani, hogy saját személy tárgya.

Ha egy TV-ről, kanapéról vagy kenyérpirítóról lenne szó, az kimagyarázható lenne, a gyerekcuccok nem.

2016. okt. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
99%
Semmit. Majd ha meglesz a gyerek, kérhetsz gyerektartást.
2016. okt. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudsz csinálni semmit. Nem hiszem h a rendőrség foglalkozik olyannal h valaki elvisz egy kiságyat meg egy babakocsit. Hogy bizonyítaná h kié volt? Ráadásul a kérdező azt írja h a párja vette ezeket a dolgokat, tehát a saját tulajdonát viszi el ami jogi szempontból nem számít bűncselekménynek, még akkor sem ha természetesen nem szép dolog és a babának szüksége lenne rá.

Tenni annyit tudsz h először is megpróbálsz beszélni az apával h a gyerek az övé is, hozza vissza a dolgokat és szálljon be anyagilag is a baba körül. Ezenkívül ha megszületik a gyerek perled gyerektartásért.

2016. okt. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
15%

Egy saját háztartásában gyerekkel nem rendelkező embernek NEM saját személyes tárgya egy babakocsi. Ott egyértelmű, hogy neki nincs szüksége rá, nem fogja használni, míg a gyermeket váró nőnek ezzel kárt okozott.


Kérdező, sétálj be egy rendőrörsre, mondd el ezeket és ott ellátnak tanácsokkal.


Hülye példa, de ha tamponokat vinne el, azt se tudná bizonyítani, hogy saját használatra kell, ahogy egy nő sem azt, hogy neki van szüksége a lenyúlt prosztatagyógyszerre.

2016. okt. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Hát ha ő vette, a saját pénzéből, akkor jogosan vitt el. Kérdező menj, vegyél új cuccokat, probléma megoldva. Miattad vagy ő miatta vesztetek össze?
2016. okt. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

Ki tudja, miert... Talan azt hiszi, nem az ove a gyerek?

Amugy nehez elkepzelni, min tud igy eldurvulni a vita...

2016. okt. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Az igazságos volt, hogy mindent ő vett, de az nem, ha mindent te veszel? Kicsit érdekesen gondolkodsz...
2016. okt. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
En meg ma elindulnek bevasarolni. Ezt tudod tenni.
2016. okt. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Hmmm...veszel használtan pár cuccot,ha annyira nincs pénzed.

Én ezt tenném. Biztos nem cigánykodnék egy ilyen fószerral tovább.

Szép kis kapcsolat! Szinte kizárt,hogy most romlott meg!

2016. okt. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Hát csak van megtakarítása, gondolom nem egyedül a pasi pénzére vállaltak gyereket.
2016. okt. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!