Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ilyenkor ha a...

Mit lehet tenni ilyenkor ha a gyerek apja mindent elvitt amit vett a gyereknek?

Figyelt kérdés
36 hetes kismama vagyok a szüleimnél lakunk és nagyon csúnyán összevesztünk a gyerek apjával aki mindent elvitt amit vett a kisfiúnak. Se kiságy, se babakocsi, csak pár kisruha maradt. Nem valószínű, hogy ezek után kibékülünk. Innen, hogy lesz tovább? Mert így mindent én veszek, fizetek, ami szerintem nem igazságos, mivel nem magamba csináltam a gyereket. Mit lehet ilyenkor tenni?

2016. okt. 17. 10:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%
Hát nyilván ha nem adja vissza akkor vegyél másikat, minél előbb! Persze, nem fair hogy mindent neked kell megvenni, dehát most fontosabb hogy legyen ágya minthogy azt szajkozd hogy "sajnálom, apád elvitte, földön alszol". Ha nem adja vissza, vegyél gyorsan, aztán majd fizeti a gyerektartást.
2016. okt. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
45%
Utolsó, miért az fair volt hogy eddig meg mindtad az apa vett meg?
2016. okt. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
11%
mindent
2016. okt. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
49%
tök mindegy, ki vette meg, de milyen alak már az, aki bosszúból, "büntetésből" elviszi azt, amit a gyerekének megvett? Kérdező, azt tudod tenni, hogy újra megveszed, amit kell, aztán a szülés után peres úton kérheted ezeknek a holmiknak az árának a felét. Egyik barátnőmnek is ezt tanácsolta az ügyvéd, meg is kapta a pénzt. Nyilván csak tényleg szükséges dolgokról van szó, kiságy, matrac, ruhák, légzésfigyelő, ilyesmik, nem a százegyedik felesleges plüssállatka, de ez gondolom nyilvánvaló.
2016. okt. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
80%

"Egy saját háztartásában gyerekkel nem rendelkező embernek NEM saját személyes tárgya egy babakocsi. Ott egyértelmű, hogy neki nincs szüksége rá, nem fogja használni, míg a gyermeket váró nőnek ezzel kárt okozott."


ezt a hülyeséget, már ne is haragudj! a tulajdonnak semmi köze ahhoz, hogy szüksége van-e rá a tulajdonosnak!

egyébként meg miért ne gondolhatá azt apa, hogy majd azt használja magánál a gyerekével ami ő neki vett.

persze szomorú, hogy ilyet tesz, na de miért is venné el tőle a rendőrség???

2016. okt. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
21%
Lepontozómajom, mi rosszat írtam, ami nem tetszik? Ja, azt már nem írod le, csak nyomod a pirosat, mert kb. ennyi eszed van, értelmes gondolataid már kevésbé...
2016. okt. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!