Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az Aqua Beads szivárványtoll...

Az Aqua Beads szivárványtoll állomásban 600 db gyöngy van. Mit gondoltok, elég ez kezdő készletnek 2 gyereknek? Vagy vegyek még hozzá gyöngyöket?

Figyelt kérdés
[link]
2016. okt. 21. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a sima verziót vettem ami nem tollas de ugyan ez a márka. Sajnos abban nem ragadtak össze a gyöngyök a sablonban. A síró kisgyerek után sem én sem az apja nem tudta egybe varázsolni... egy ideig oldalra volt téve, egyszer felborult végül úgy ahogy volt felporszívóztam. Ha a toll verziós is ilyen akkor az a 600 gyöngy bőven elég lesz a porszívóba.
2016. okt. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kaptunk egy ismerőstől "maradékot" ajándékba, nekünk tökéletesen összeállt.
2016. okt. 21. 21:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 éve vettem. Itthon ugye ment a tv-ben hogy "..CSAK EGY KICSI SUTTY...". Gyerek persze meg volt érte veszve, kapott. Erre itt ott összeragadt pár golyó de az egész soha. Marha csalódottak voltunk és ugye nehezen lehetett meggyőzni hogy a tv-ben viháncoló boldog kislàny akinek csak egy kicsi sutty kell... ugyan azzal játszik amivel apa akinek már egy órája lüktetett egy ér a tarkóján az idegbajtól és csak azt motyogta az orra alatt hogy ,,hozd azt a pillanat ragasztót mert földhöz vágon" :D
2016. okt. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A 4 évesem jött rá a titokra: lóf..szt kicsi sutty! Ha halálra permetezed, mint az én gyerekem, akkor egyben marad. Igaz, órák kellenek, mire megszárad és ki lehet venni a tálcából. :)
2016. okt. 21. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!