Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek az...

Nektek mi a véleményetek az azonos neműek gyerekvállalásáról?

Figyelt kérdés
Az itt kommentelő gyakorló anyák és apák véleményére vagyok kíváncsi. Ti támogatjátok az azonos neműek gyerekvállalását vagy ellenzitek? Szerintetek van negatív hatása a gyerekre? Köszönöm.

2016. nov. 1. 16:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Semmi gondom vele. Amíg valakik szeretetben, békességben nevelik a gyermeket, addig nem mindegy?
2016. nov. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%
Jobb a gyereknek lelki biztonságban két azonos nemű szülővel, mint egy terrorizáló apával/anyával.
2016. nov. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
76%

nem attól függ

a szülői minta fontos ...

a homoszexualitás nem utánzás kérdése vagy választásé !


szal nekem végül is mindegy

nem támogatom de nem is ellenzem a dolgot

2016. nov. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
76%
Osztom az előző hozzászólók véleményét :)
2016. nov. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
43%

Ameddig normális, monogám kapcsolatban élnek, addig teljesen rendben van, támogatom. Amint a promiszkuitás megjelenik, meg a csapongás, akkor nem. Számomra megdöbbentő, hogy milyen sebességgel tud terjedni köztük a HIV, szifilisz és hepaA... Ez pedig gáz.


Mielőtt betámadna valaki, a heteróknál ugyanezt gondolom, és nagy szívfájdalmam, hogy az emberi jogok védelme miatt nincs kényszersterilizálás.

2016. nov. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
46%

én szerintem jobb a gyereknek ha különböző neműek a szülők

az neki a legjobb ha a közelében nő és férfi is van

2016. nov. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
28%

En ellenzem megmondom oszinten. Megpedig azert, m a gyerek egy abnormalis kapcsolatban szocializalodik. Persze, a homoszexualitas nem valasztas kerdese, de egy ido utan a minta kovetodik es a gyerek abban szocailizalodik, h a homoszexualitas egeszseges es kovetendo. SEm normalis anya- sem normalis apaminta nem lesz elotte, igy normalis parkapcsolatot sem tud kiepiteni felnottkoraban.

Egyebkent nem vagyok egy homoszexualisok ellen tunteo vki, semmi bajom veluk addig, amig nem kezdenek el teriteni, h ez mennyire jo dolog. A szexualis hovatartozas mindenkinek a maganugye, ugyh en sem utom bele az orromat.

De ha megkerdeznek, akkor elmondom, h azzal marhara nem ertek egyet, ha meg gyereket is vallalnak.

2016. nov. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Meglepő hogy a többség pozitívan áll hozzá.
2016. nov. 1. 17:24
 9/25 anonim ***** válasza:
85%

Támogatom.

Volt szerencsém megismerni egy külföldi gyereket akit 2 apa nevel. Nem tett benne kárt,sőt a környezetében ő az aki a legkiegyensúyozottabb, családban él.

2016. nov. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
27%
ellenzem
2016. nov. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!