Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Milyen otthon végezhe...

Anyukák! Milyen otthon végezhető munkát vállalnátok?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kis plusz pénzhez juti!
2016. nov. 1. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
nincs olyan hogy otthon végezhető kivéve avon és társai de szinte abból alig van ehetőség pénhez juttni!Saját vállkozás eseteg amit otthoról is írányíthatsz.
2016. nov. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
vagy mi még eszembe jutott varás egyébb kézi muka ( ajandék tárgyak készítése, himzés stb)
2016. nov. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Konyveles, koromepites, varras, gyerekvigyazas.
2016. nov. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Első, de van otthon végezhető munka az avonon és társain kívül is. Pl. fordítás, tanítás, lektorálás, ha ismersz egy idegen nyelvet magas szinten. Vagy könyvelés, multiknál van home office, de biztos van még egy pár ezeken kívül is.
2016. nov. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Én titkárnő vagyok home officeban. Szervezem a kiszállásokat, megrendelem a szükséges alkatrészeket, jelzem a határidőket. Elvileg négy óra, gyakorlatilag egész napos készenlét.

Hozzám hozzák a problémás számítógépeket, ezeknek az adatait gépre viszem a jelzett problémával együtt, majd a bátyám (egyben a főnököm) értejön.

Heti egyszer kitakarítom a szerelőműhelyt.

Illetve én vezetem a cég facebook oldalát, indítok nyereményjátékot (anno egy eredeti Win10 oprendszert lehetett nyerni).

2016. nov. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Releváns végzettség nélkül tényleg csak kamu van. Én otthonról dolgozom, újságíró vagyok, most egy marketingcégnek írok webszövegeket, pr-cikkeket stb. Ahogy írták, a könyvelő is lehet még ilyen, meg van még pár, de ezek mind konkrét szakmák, amikhez végzettség kell. Anélkül max. avon, forever living stb cuccolat árulhatsz...
2016. nov. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!