Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Otthon lévő anyukák, ti mit...

Otthon lévő anyukák, ti mit csináltok/csináltatok ma?

Figyelt kérdés
Mennyi idős a babátok?
2016. okt. 16. 14:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Foztem, sutottem, teregettem.


Atneztuk a hazikat.


Harom iskolas gyerekem van.

2016. okt. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

A legkisebb még csak úton van, a két meglévő iskolás.

Főztem, mostam, mosogattam, elhárítottam tízszer a harmadik világháborút, és verset tanultunk. Kész vagyok, főleg idegileg.

Úgyhogy most mesét nézünk, 4 felé elsöpörnek a gyerekek a haverokhoz vagy biciklizni, én meg lebírkózom aput. :)

Aztán dobok fel egy hajpakolást és megcsinálom a körmömet.

Ma már mindenki szolgálja ki magát.

2016. okt. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Játszottunk, pihentünk, olvastam. Nemsokára megyünk az ovis lányom barátnőjéhez.


5 éves lány, 9 hónapos kisfiú. A vasárnapot igyekszünk mindig így alakítani.

2016. okt. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Boltba mentunk, foztem, sutottem,takaritottam.Most meg pihenunk

9 hós a lanyom

2016. okt. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Snorri ***** válasza:
70%

2,5 éves fiam van. Reggel mesét néztünk, aztán buszoztunk egyet, sétáltunk egy nagyot egy kiserdőben. Elvittük Apának a tortát, amit itt felejtett, mert ő dolgozik. :)

Itthon porszívóztam, mosogattam, ebédeltünk, pihentünk. Ő alszik még, én felmostam, és most szusszanok. Én hétvégén nem főzök, és takarítani is csak minimálisan. :))

2016. okt. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
4 éves és 3 hetes gyermekeim vannak. Ma reggel mesét olvastam, főztem, levelet gereblyéztünk (a nagylány szeret kertészkedni), mostam... ezen kívül 2-3 óránként szoptatom a kicsit.
2016. okt. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Annyira nem hozzám szól a kérdés, mert én vasárnap is dolgozom sajnos, de csak kora reggel, 10-kor végeztem. Utána istentiszteletre mentünk, ott gyerekfoglalkozást tartottam. Hazajöttünk, ebédeltünk, a férjem elment, a gyerekek néztek egy kis mesét, addig kávéztam, vasaltam, bepakoltam a mosógépet. Most szomszédolnak, én élvezem a csendet, de lehet, hogy ledőlök egy kicsit, mert elég vacakul vagyok.
2016. okt. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedül nevelem a másfél éves kisfiam, úgyhogy nekünk minden nap egyforma, főzni nem főztem tegnapról maradt, játszottam vele, pakoltam utána, még aludt délben addig aludtam én is.
2016. okt. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
2 évesem van meg egy 1 hónaposom. Megreggeliztettem őket, aztán főztem egy milánóit, megszoptattam a picit aztán sétáltunk egy órát, aztán kiteregettem a mosást mig a férjem játszott veluk, aztán ebédeltunk, aztan 2 oran at probaltam elaltatni eloszor a kicsit aztan a nagyot, persze egyik sem sikerult, aztan vegkimerulesben elaludt a pici, en meg aludtam egy fel orat szinten vegkimerulesben mig a ferjem a gepet, a 2 evesem a telefonomat nyomkodta, aztan kivittem a 2 evest a kertbe hogy faradjon ha mar nem aludt, aztan fel kelt a pici megszoptattam es kivittem ot is, aztan bementunk vacsorazni, aztan probaltam tulelni fel komasan a nap tovabbi reszet furdetesig, aztan lefurdettuk a picit, szoptattam, azalatt a ferjem lefurdette a nagyot, a nagy legalabb rendben elaludt, a kicsivel azota is kinlodok hogy elaludjon es vegre en is pihenhessek egy orat mielott elkezd ejjel orankent szopizni :(
2016. okt. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
3 db kétévesem van. Itt voltak a szüleim a hétvégén, délelőtt lángost sütöttünk anyuval, aztán sétálni mentünk, délben a gyerekek lefeküdtek, én elmentem vásárolni, aztán rendeltünk kaját, mire megjött felkeltek a srácok. Megebédeltünk, elbúcsúztattuk a nagyszülőket, délután bent játszottunk a férjemmel ötösben, meg néztek/hallgattak gyerekdalokat youtube-on. Vacsi, fürdés, 9-re elaludtak. Összekészitettem holnapra a kimosott bölcsis ágyneműjüket, rendet tettem, zuhanyoztam, most pedig az ágyból netezek :)
2016. okt. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!